Hava Kuvvetlerine Bulaşıkçı Alımı

Hava Kuvvetleri 1. Hava Bakım Fabrika müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere Terörle Mücadelede Yaralanan şartı ile 4 adet kadrolu bulaşıkçı alımı gerçekleştirilecektir.

Kamu Personeli Alımı 03.11.2020, 11:36
Hava Kuvvetlerine Bulaşıkçı Alımı

Hava Kuvvetlerine Bulaşıkçı Alımı

Hava Kuvvetleri 1. Hava Bakım Fabrika müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere Terörle Mücadelede Yaralanan şartı ile 4 adet kadrolu bulaşıkçı alımı gerçekleştirilecektir.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Hava Kuvvetleri bulaşıkçı alımı son başvuru tarihi 6.11.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvurular İŞKUR sitesi üzerinden gerçekleştirilecektir. İŞKUR sitesine size ait olan şifreniz ile giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra aşağıda bulunan linki kopyalayıp yeni sekmede açın ve başvurunuzu yapın.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005749717

Başvuracak olan adayların Terörle mücadelede yaralandıklarını resmi belge ve komutanlık yazılarını ve hastaneden alınmış sağlık raporlarını Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlükleri' ne sunmaları zorunludur.

En Az Öğrenim Seviyesi: İlköğretim

En Fazla Öğrenim Seviyesi: Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

Çalışma Adresi: GÜNDOĞDU MH. ÇEVRE YOLU KARTAL KAVŞAĞI TERMİNAL YANI 26370 TEPEBAŞI ESKİŞEHİR / TÜRKİYE

Telefon Bilgisi: 0 222 237 59 40-5221

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Hava Kuvvetleri bulaşıkçı alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Hava Kuvvetleri bulaşıkçı alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Hava Kuvvetleri bulaşıkçı alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Hava Kuvvetleri bulaşıkçı alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Hava Kuvvetleri bulaşıkçı alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Hava Kuvvetleri bulaşıkçı alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Hava Kuvvetleri bulaşıkçı alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

8. Hava Kuvvetleri bulaşıkçı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Hava Kuvvetleri bulaşıkçı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Hava Kuvvetleri bulaşıkçı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Hava Kuvvetleri bulaşıkçı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Hava Kuvvetleri bulaşıkçı alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Hava Kuvvetleri bulaşıkçı alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Hava Kuvvetleri bulaşıkçı alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Semih genç 8 ay önce
Maaş ne kadar veriyorlar acaba ?? Bir bilgisi olan varmı ???