Hava Kuvvetleri Komutanlığı 2 Kamu Personeli Alıyor

Hava Kuvvetleri Komutanlığı destek kıtası grup komutanlığı İŞKUR üzerinden yayınlamış olduğu ilan ile Önlisans mezunu KPSS 60 puan ile 2 kamu personeli alımı yapılmakta olup başvurular 22 Nisan 2019 Tarihinde sona erecektir.

Kamu Personeli Alımı 17.04.2019, 07:20
Hava Kuvvetleri Komutanlığı 2 Kamu Personeli Alıyor

Hava Kuvvetleri Komutanlığı destek kıtası grup komutanlığı sosyal hizmetler müdürlüğü muhasebe şefliğinde istihdam edilmek üzere Önlisans Turizm ve Otelcilik bölümü mezunu 2 kişi Garson (Servis Elemanı) alımı yapılmaktadır. Kamu personeli alımı için başvuru yapacak olan adayların son başvuru tarihi olan 22 Nisan 2019 Tarihine kadar İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden ilan numarası 00004935859 ile başvuru yapılması gerekmektedir.

Hava Kuvvetleri Komutanlığı personel alımı için adayların yabancı dil olarak ingilizce dilini başlangıç seviyesinde biliyor olmak gerekmektedir. Ayrıca adayların Kamu Personel Sınavları KPSSP93 en az 60 puan sahibi olması ve Meslek Yüksek Okulu Turizm ve Otelcilik Önlisans mezunu olması gerekmektedir.

Başvuru yaparak listelere giren adaylar aranan koşulları taşıyıp taşımadıklarına ilişkin olarak; eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. belgelerini talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz edeceklerdir. Başvuru yapacakların mesleği ile ilgili  en az 2 yıl deneyime sahip olması şartı aranmaktadır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)