Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı

Sağlık personeli alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 60 Hemşire alımı ve 2 Ebe alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 27.11.2020, 13:40 28.11.2020, 00:31
Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı

Sağlık personeli alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 60 Hemşire alımı ve 2 Ebe alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Mustafa Kemal Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı son başvuru tarihi 01.12.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapacak olan kişilerin www.hmku.edu.tr veya www.mku.edu.tr ilan edilecek link üzerinden e-Devlet şifrelerini kullanılarak başvuru işlemini yapmaları gerekiyor.

Resmi ilan linki aşağıdadır

https://kamuilan.ailevecalisma.gov.tr/ilanDetay.aspx?e02a7832-8fab-451b-aacb-3c97bfc940e9

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Mustafa Kemal Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Mustafa Kemal Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Mustafa Kemal Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Mustafa Kemal Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Mustafa Kemal Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Mustafa Kemal Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Mustafa Kemal Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Mustafa Kemal Üniversitesi Sağlık Personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Mustafa Kemal Üniversitesi Sağlık Personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Mustafa Kemal Üniversitesi Sağlık Personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Mustafa Kemal Üniversitesi Sağlık Personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Mustafa Kemal Üniversitesi Sağlık Personeli alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Mustafa Kemal Üniversitesi Sağlık Personeli alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Mustafa Kemal Üniversitesi Sağlık Personeli alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Mizgin 2 ay önce
Tibbi sekreter alımı?