Hatay Belediye Başkanlığı Daimi Şoför Alımı Sona Eriyor

Yayımlanan kamu ilanlarına göre Hatay Belediyesinde istihdam edilmek üzere daimi şoför personel alımı yapacağını duyurdu. Alım şartları neler, kimler başvuruda bulunabilir…

Kamu Personeli Alımı 12.08.2019, 00:31 22.08.2019, 19:54
Hatay Belediye Başkanlığı Daimi Şoför Alımı Sona Eriyor

Yayımlanan ilana göre Belediyeler uhdesinde bulunan şirket personel alım planlamalarına bir yenisini ekleyen Hatay Belediyesi daimi şoför alımı yapacağını duyurdu. Alımlar başlamış olup son başvuru tarihi 15 Ağustos 2019 olarak ilan edilmiştir. İlgili adaylar için aşağıda detaylarıyla başvuru süreci anlatılmakta ve ilan metni verilmiştir.

Yayımlanan ilanlarda yer alan bilgilere göre özellikle yurt genelinde kent hizmetleri faaliyetlerine devam eden belediyelerin, yoğunlukla yeni görevlendirmeler yapmak amacı ile hem iş hem de personel alımına ihtiyaç duyduğu görülüyor.

Alım Hatay Samandağ Belediyesi’nde; İlanlarda yer alan bilgilere göre personel alımı yapmak için istihdam ilanına çıkan Hatay belediyelerinden olan Samandağ Belediyesi’nin, Samandağ Belediye Personel Anonim Şirketi aracılığı ile istihdam yapacağı duyuruldu.

Belediyeye Şoför Alımı Yapılacaktır; Hatay Samandağ Belediyesi bünyesinde görevlendirilmesi amacı ile istihdam edilecek olan personelin unvan bilgilerinde yer alan ifadelere göre, alımı yapılacak olan personelin unvanı için Şoför açıklaması yer almaktadır. Alımı yapılacak olan Şoför için 1 kişilik kontenjan ayrılmıştır.

Başvuru Şartları; Hatay Samandağ Belediyesi 1 kişilik Şoför alımı için başvuru yapacak olan adaylardan talep edilen kriterler; kamu haklarında bırakılmama, güvenlik soruşturmasından temiz çıkma, ilan tarihi itibari ile 45 yaşını doldurmamış olma, Samandağ sınırlarında ikamet ediyor olma ve en az lise mezunu olan ehliyet sahibi vatandaş olma, kriterleri şeklinde listelenmiştir.

Belediye personel alımı metni için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)