Harran üniversitesi Hastanesine Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı

Harran Üniversitesi tarafından personel alım ilanı yayınlandı. Harran Üniversitesi tarafından 75 sözleşmeli sağlık personeli alınacak. İstihdam edilecek olan sağlık personelleri üniversite hastanesinde görevlendirilecektir.

Kamu Personeli Alımı 04.08.2020, 16:31 05.08.2020, 00:10
Harran üniversitesi Hastanesine Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı

Şanlıurfa Harran Üniversitesi Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı

Harran Üniversitesi tarafından personel alım ilanı yayınlandı. Harran Üniversitesi tarafından 75 sözleşmeli sağlık personeli alınacak. İstihdam edilecek olan sağlık personelleri üniversite hastanesinde görevlendirilecektir.

RESMİ İLAN

Harran Üniversitesi Rektörlüğü tarafından Üniversitemiz Hastanesinde görev verilmek üzere personel alınacaktır. 657 Devlet Memurları yasasının dördüncü maddesinin B fıkralarına istinaden 7/15754 numaralı Kararnameye ve 26566 sayılı Resmî Gazete Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına ait KPSS B grubu puanları esas alınarak 75 adet sözleşmeli personel alınacaktır.

Eczacı kadrosuna başvurmak isteyen adaylardan KPSS puan şartı istenmemektedir. Aday sayılarının kadro sayısından çok olması halinde bu kadro için sözlü sınav yapılacaktır.

Lisans mezunları için 2018 KPSS B ve KPSSP3 puanı istenmektedir. Önlisans mezunları için 2018 KPSS B ve KPSS P93 puanı istenmektedir. Meslek Lisesi mezunu adaylar için 2018 KPSS B ve KPSS P94 puanlarından 60 ve üzeri puan alma şartı bulunmaktadır.

İSTENEN BELGELER

1 - Sözleşmeli sağlık personeli için başvuran adayların başvurduğu pozisyonu belirten dilekçe ve Başvuru Formunu http://personel. harran.edu.tr/ sitesinden elektronik ortamda ve eksiksiz doldurmaları gerekmektedir.

2 -  2018 KPSS B sonuç belgesi internet çıktısı olarak gerekmektedir.

3 - Mezuniyet Belgesi veya diploma ön ve arka yüzü veya karekodlu e-devlet kapısı çıktısı alınarak getirilmelidir.

4 - Erkek adayların askerlikle alakası olmadığına dair reesmi belge gerekmektedir.

5 - Kimlik Fotokopisi ve 2 adet vesikalık fotoğraf

Personel alımı için Başvuru Yeri

- Şanlıurfa Harran Üniversitesi Personel Daire Bşk. Osmanbey - Haliliye - Şanlıurfa

- 0414 318 30 00 Dahili: 2262

GENEL ŞARTLAR

01. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

02. otuz 30 yaşını geçmemiş olmak şartı.

03. Kamusal haklardan yoksun olmamak.

04. İşlenmiş olan bir suçtan dolayı 1 yıl veya daha çok hapis cezasına mahkum olmamak.

05. TCK 53. ncü maddeleri gereği içinde belirtilmiş olan vakitler geçmiş bile olsa. Bilerek bilmeyerek yapılan bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olmak.

06. Anayasal ve kanuni düzene ayrıca bu düzene karşı suçlar işlememek, zimmet yapmamak, dolandırıcılık, sahtecilik, görevi kötüye kullanmamak.

07. Anayasal düzene, kanuna özel ve hayatın gizli kalması gereken alanına karşı suçlar işlememek. Uyuşturucu maddeler suçlarından hakklarında devam etmekte olan bir soruşturma bulunmamak.

08. Görevini yapmaya engel olacak beden ve ruh hastalığı ile engeli bulunmamak

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)