Harita Genel Müdürlüğü Memur Alımı

Memur alımı yapılması için kamu personeli alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Harita Genel Müdürlüğü kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere çok sayıda memur alımı, teknisyen alımı ve tekniker alımı gerçekleştirecek.

Kamu Personeli Alımı 12.01.2021, 14:43 15.01.2021, 00:14
Harita Genel Müdürlüğü Memur Alımı

Harita Genel Müdürlüğü Memur Alımı

Memur alımı yapılması için kamu personeli alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Harita Genel Müdürlüğü kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere çok sayıda memur alımı, teknisyen alımı ve tekniker alımı gerçekleştirecek.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Başvuru yapmak isteyen kişilerin https://personeltemin.msb.gov.tr/Anasayfa/EDevletGiris linki üzerinden başvuru yapması gerekiyor.

1.Linki kopyalayıp yeni sekmede açınız.

2.Açılan yeni sayfada TC kimlik numaranız ve e Devlet şifrenizle giriş işlemini yapınız.

3.Giriş işlemini yaptıktan hemen sonra bilgileriniz karşınıza çıkacaktır.

4.Bu kısımda tüm bilgilerinizi kontrol ediniz ve doğru olduğunu oınaylayınız.

5.Sağ üstte köşede bulunan İleri yazan butondan tüm bilgilerinizi güncelledikten hemen sonra sol menüde TERCİH YAP butonunu tıklayınız.

6.Bu butona tıkladıktan sonra ilan karşınıza çıkacaktır.

Aşağıda bulunan Youtube kanalımıza ait videoyu izleyerek daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Harita Genel Müdürlüğü ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Harita Genel Müdürlüğü ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - Harita Genel Müdürlüğü ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Harita Genel Müdürlüğü ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Harita Genel Müdürlüğü ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Harita Genel Müdürlüğü ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Harita Genel Müdürlüğü ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Harita Genel Müdürlüğü ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Harita Genel Müdürlüğü ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Harita Genel Müdürlüğü ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Harita Genel Müdürlüğü ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Harita Genel Müdürlüğü ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Harita Genel Müdürlüğü ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Harita Genel Müdürlüğü ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Harita Genel Müdürlüğü ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Harita Genel Müdürlüğü ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Atilla 3 ay önce
Abi bu hgm nün sonuçları ne zaman açıklanacak