Halkbankası Personel Alımı Yapılmakta

Halkbank Yayınlamış olduğu ilan ile 50 personel alımı yapacağını duyurmuştur. Başvurular başlamış olup 18 Ocak 2019 tarihine kadar Online olarak başvuru yapılacaktır. Başvuru linki ve alım kılavuzu haberin devamında bulunmaktadır.

Halkbankası Personel Alımı Yapılmakta

HALKBANK operasyonel işlemler ve bilgi teknolojileri genel müdürlüğüne yerleştirilmek üzere 50 personel alım ilanı 17 Aralık 2018 yayımladı. Başvuruları yayım tarihi itibari ile başlamış olup sınav ücreti yatırarak başvuru yapılabilir.
Kamu Personeli Alımı adaylardan, başvuru bedeli olarak 45-TL tahsil edilecektir. Sınav hizmetlerinin yerine getirilebilmesi amacıyla tahsil edilecek bedel, Yıldız Teknik Üniversitesi Sınav Merkezinin Banka nezdinde hesabına sınav başvurusundan önce yatırılacaktır.

Sınav ücreti 17 Aralık 2018 Pazartesi günü saat 09.00’dan, 18 Ocak 2019 Cuma günü saat 17.00’ye kadar, yalnızca Türkiye Halk Bankası A.Ş. Şubelerinden, adayın T.C. Kimlik Numarası, Adı ve Soyadı ile en az biri cep telefonu olmak üzere 2 (iki) telefon numarası verilerek yatırılacaktır. EFT, Kredi Kartı, ATM ve PTT kanalıyla yapılan ödemeler kabul edilmeyecektir.

Adaylar Bilgisayar Bilimi ve Mühendisliği Endüstri Sistemleri Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri Endüstri ve Sistem Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri, Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği Matematik Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği Matematik ve Bilgisayar Bilimleri, Elektrik Mühendisliği Matematik-Bilgisayar, Elektrik-Elektronik Mühendisliği Mekatronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği Telekomünikasyon Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Sistem ve Kontrol Mühendisliği ve Endüstri Mühendisliği bölümü mezunları başvuru yapabiliyor.

Başvuru kabul edilen adaylara sınavın yeri, zamanını bildiren sınav giriş belgesi 22 – 27 Ocak 2018 tarihleri arası http://sinav.yildiz.edu.tr internet adresinden temin edilecektir. Yazılı Sınav 27 Ocak 2019 Tarihinde Yıldız Teknik Üniversitesi Kampüsünde ( İstanbul ) yapılacaktır.

Halkbank 50 Personel Alımı kılavuzu için tıklayınız.

Başvuru linki için tıklayınız.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2018, 18:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
aaa
aaa - 6 ay Önce

Banka aliminda neden bankaci maliye mezunlari degilde mühendiss mezunlarii aliniyorr cok sacmaa cookkk

Aaaa
Aaaa @aaa - 6 ay Önce

Aaa bankacılık mezunu bir kişi yazılımdan it den alamadığı için olabilir mi

İlknur ünsel
İlknur ünsel - 6 ay Önce

İzmir’de oturuyorum nasıl başvurabilirim