Halkapınar Belediyesi Sekreter Alımı

Sekreter alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Konya Halkapınar belediyesi kendi birimlerinde istihdam edilmek üzere 1 adet Sekreter alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 26.01.2021, 12:34
Halkapınar Belediyesi Sekreter Alımı

Halkapınar Belediyesi Sekreter Alımı

Sekreter alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Konya Halkapınar belediyesi kendi birimlerinde istihdam edilmek üzere 1 adet Sekreter alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Halkapınar Belediyesi Sekreter Alımı ilanı  son başvuru tarihi 29.01.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvurması gerekiyor.

Cumhuriyet mahallesi Şehit Cihangir Tok caddesi No: 10 Halkapınar - Konya

İrtibat kişisi: Abdulkadir YALTİRİK

İrtibat Telefonu: 0 332 771 20 20

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Halkapınar Sekreter ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Halkapınar Sekreter ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - Halkapınar Sekreter ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Halkapınar Sekreter ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Halkapınar Sekreter ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Halkapınar Sekreter ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Halkapınar Sekreter ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Halkapınar Sekreter ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Halkapınar Sekreter ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Halkapınar Sekreter ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Halkapınar Sekreter ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Halkapınar Sekreter ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Halkapınar Sekreter ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Halkapınar Sekreter ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Halkapınar Sekreter ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Halkapınar Sekreter ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)