Halfeti Belediyesi Temizlik Personeli Alımı

Kamu kurumu birimi için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan personel alımı iş ilanları bilgilerinde Halfeti belediyesi kendi içinde istihdam edilmek üzere 2 adet temizlik görevlisi alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 27.03.2021, 12:06
Halfeti Belediyesi Temizlik Personeli Alımı

Halfeti Belediyesi Temizlik Personeli Alımı

Kamu kurumu birimi için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan personel alımı iş ilanları bilgilerinde Halfeti belediyesi kendi içinde istihdam edilmek üzere 2 adet temizlik görevlisi alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Halfeti Belediyesi Temizlik Personeli ilanı son başvuru tarihi 29.03.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen adayların aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir.

Siyahgül mahallesi belediye caddesi No: 12 Halfeti - Şanlıurfa

Resmi ilan belgesi aşağıdadır. Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Halfeti temizlik ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 - Halfeti temizlik ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 - Halfeti temizlik ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - Halfeti temizlik ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - Halfeti temizlik ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - Halfeti temizlik ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - Halfeti temizlik ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - Halfeti temizlik ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - Halfeti temizlik ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Halfeti temizlik ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Halfeti temizlik ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Halfeti temizlik lanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Halfeti temizlik ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Halfeti temizlik ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Halfeti temizlik ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)