Hakkari Üniversitesi İç Denetçi Alıyor

Hakkari Üniversitesi Rektörlüğüne 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 maddesinde belirtilen şartları taşıyan iç denetçi alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 21.03.2019, 15:16
Hakkari Üniversitesi İç Denetçi Alıyor

Hakkari Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yapılan duyuru ile 5018 sayılı kamu mali yönetimi ve kontrol kanunu hükümlerine göre üniversite bünyesine 2 kişi iç denetçi alımı yapılacak.

İç denetçi olarak çalışmak isteyen kişilerin 657 sayılı devlet memurları kanununun 48. Maddesinde belirtilen genel şartları taşıması ve Maliye Bakanlığı İç Denetim Koordinasyon Kurulu tarafından düzenlenen Kamu İç Denetçi sertifikasına sahip olması gerekmektedir.

Adayların nüfus kimlik fotokopisi, özgeçmiş, mezuniyet belgesinin aslı veya Onaylı sureti, erkek adaylar için Askerlikle ilişiği olmadığına dair belge, Kamu İç Denetçi Sertifikası aslı veya onaylı sureti ve 2 adet Fotoğraf ile başvurularını 22 Mart 2019 ile 05 Nisan 2019 tarihleri arasında Hakkari Üniversitesi Rektörlüğünün Personel Daire Başkanlığına şahsen başvurmaları gerekmekte olup posta ila yapılan başvurular kabul edilmemektedir.

Hakkari Üniversitesi 2 İç Denetçi kamu personeli alımı ilanını incelemek için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)