Hakkari Üniversitesi İç Denetçi Alımı

Kamu üniversitesine memur alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan personel alımı ilanında Hakkari üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 2 adet İç Denetçi alımı yapılacağı açıklandı.

Kamu Personeli Alımı 23.10.2020, 11:24 23.10.2020, 18:47
Hakkari Üniversitesi İç Denetçi Alımı

Hakkari Üniversitesi İç Denetçi Alımı

Kamu üniversitesine memur alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan personel alımı ilanında Hakkari üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 2 adet İç Denetçi alımı yapılacağı açıklandı.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Hakkari üniversitesi İç Denetçi alımı son başvuru tarihi 28.10.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvurmak isteyen adayların aşağıda bulunan adrese şahsen başvurmaları gerekiyor.

Hakkari ÜniversitesiPersonel Daire Başkanlığı Merzan Mah. Küçük Sanayi Sitesi Arkası 433. Sok. No:51 Merkez/HAKKARİ

İSTENİLEN BELGELER

1. Hakkari üniversitesi İç Denetçi Alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Hakkari üniversitesi İç Denetçi Alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin Diplomalarının aslı veyahut noter tarafından onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Hakkari üniversitesi İç Denetçi Alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin Yabancı Okullardan Mezun olmuş bay ve bayan adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Hakkari üniversitesi İç Denetçi Alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin KPSS Sonuç Belgesinin ÖSYM sitesinden alınan barkotlu bilgisayar çıktısı lazımdır.

5. Hakkari üniversitesi İç Denetçi Alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

6. Hakkari üniversitesi İç Denetçi Alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

7. Hakkari üniversitesi İç Denetçi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Hakkari üniversitesi İç Denetçi Alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2. Hakkari üniversitesi İç Denetçi Alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3. Hakkari üniversitesi İç Denetçi Alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin bilinçli bir şekilde işlenmiş bir suçtan ötürü bir yıl veyahut daha fazla süreler ile hapis cezasına çarptırılmamış olmak gerekiyor.

4. Hakkari üniversitesi İç Denetçi Alımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak gerekiyor.

5. Karadeniz Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü Polisevi Garson Alımı ilanına başvuracak Hileli iflas suçu işlememiş olması gerekiyor. 

6. Karadeniz Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü Polisevi Garson Alımı ilanına başvuracak İflasına fesat karıştırmaması gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)