Hakkari Öğretmenevi Tarafından 10 İşçi Alımı Yapılacaktır

Hakkari öğretmenevinde istihdam edilmek üzere çeşitli pozisyonlara toplam 10 işçi alınacaktır.

Kamu Personeli Alımı 12.03.2020, 00:02
Hakkari Öğretmenevi Tarafından 10 İşçi Alımı Yapılacaktır

Hakkari Öğretmenevi tarafından 11 Mart tarihinde yayınlanan ilan ile başvurular alınmaya başlamıştır.

Başvuru Şekli

Son başvuru günü 16 Mart 2020 tarihidir. Başvurular İşkur üzerinden şahsen, elektronik ya da Alo 170 üzerinden yapılabilecektir.

Başvuru şartlarını sağlayan adaylar listelenecektir. Listeye girenler arasından 19 Mart tarihinde kura çekimi yapılacaktır. Kurada her bir pozisyon için kontenjanın 4 katı kadar aday seçilecektir. Bu adaylar belge teslimi yaptıktan sonra mülakata alınacaktır. Mülakatta başarılı olanlar işe alınacaktır.

Başvuru Şartları

İlan kapsamında çeşitli pozisyonlara alım yapılmaktadır. Adaylar 18 yaşını doldurmuş, 50 yaşını aşmamış, askerlikle ilişiği olmayan, görevini yapmaya engel sağlık sorunu olmayan kişiler olmalıdır.

Hakkari merkezde ikamet eden, başlangıç düzeyinde İngilizce bilen, turizm otelcilik lisans mezunu 3 resepsiyon görevlisi alınacaktır. En az ilkokul, en fazla lisans mezunu olan 5 temizlik görevlisi alınacaktır. Güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olan, askerliğini yapmış 2 güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır. İşe alınan kişiler daimi işçi olarak ve tam zamanlı olarak istihdam edilecektir.

Her bir pozisyon için farklı farklı başvuru koşulları aranmaktadır. Bu nedenle adaylar ilanı detaylı olarak incelemelidir. Şartları sağlıyorsa başvuru yapılmalıdır. İşçi alım sürecine ilişkin tüm duyurular Hakkari öğretmenevi web sitesi üzerinden yapılacaktır. Buradan yapılan ilanlar tebliğ mahiyetindedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)