Hafik Belediyesi İtfaiye Eri Alımı

Belediye bünyesine itfaiye eri alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanlarda Hafik Belediyesi başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere 2 adet İtfaiye eri alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 06.11.2020, 15:29
Hafik Belediyesi İtfaiye Eri Alımı

Hafik Belediyesi İtfaiye Eri Alımı

Belediye bünyesine itfaiye eri alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanlarda Hafik Belediyesi başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere 2 adet İtfaiye eri alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Hafik Belediyesi İtfaiye Eri alımı ilanı başvuru tarihi 21.11.2020 tarihinde başlayacak ve 25.11.2020 tarihinde son bulacaktır.

Başvuruların şahsen kuruma yapılması gerekiyor.

KPSS 60 puan şartı bulunmakta.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Hafik Belediyesi İtfaiye Eri Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Hafik Belediyesi İtfaiye Eri Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Hafik Belediyesi İtfaiye Eri Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Hafik Belediyesi İtfaiye Eri Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Hafik Belediyesi İtfaiye Eri Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Hafik Belediyesi İtfaiye Eri Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Hafik Belediyesi İtfaiye Eri Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

8. Hafik Belediyesi İtfaiye Eri alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Hafik Belediyesi İtfaiye Eri alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Hafik Belediyesi İtfaiye Eri alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Hafik Belediyesi İtfaiye Eri alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Hafik Belediyesi İtfaiye Eri alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Hafik Belediyesi İtfaiye Eri alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Hafik Belediyesi İtfaiye Eri alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Hafik Belediyesi İtfaiye Eri alımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Hafik Belediyesi İtfaiye Eri alımı ilanına başvuracak ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Hafik Belediyesi İtfaiye Eri alımı ilanına başvuracak ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Hafik Belediyesi İtfaiye Eri alımı ilanına başvuracak kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Hafik Belediyesi İtfaiye Eri alımı ilanına başvuracak kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Hafik Belediyesi İtfaiye Eri alımı ilanına başvuracak kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Hafik Belediyesi İtfaiye Eri alımı ilanına başvuracak kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)