Hacı Bayram Veli Üniversitesi 25 İşçi Alımı Yapıyor

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi yaptığı açıklamada alınacak 25 personelin Temizlik Görevlisi ve Güvenlik Görevlisi olarak sürekli işçi kadrosunda üniversite bünyesinde istihdam edileceğini belirtti.

Kamu Personeli Alımı 07.03.2020, 23:49
Hacı Bayram Veli Üniversitesi 25 İşçi Alımı Yapıyor

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi tarafından yapılan açıklamaya göre alınacak 25 personelin 20 Temizlik Görevlisi ve 5 Güvenlik Görevlisi olarak görevlendirileceği belirtildi.

Başvuru Genel Şartları

Yukarıda belirtilen nitelikler ve 657 sayılı kanunun 48 inci maddesinin “Genel Şartlar” başlıklı (A) bendinin (1), (4), (5), (6) ve (7) numaralı alt bentlerinde belirtilen koşulları taşıyor olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak, Engelli kontenjanından ayrılan kadroya başvuracaklar için “Engelli Sağlık Kurulu Raporu” ile en az % 40 engeli olduğunu belgelendirmek, Eski Hükümlü / TMY kontenjanından ayrılan kadroya başvuracaklar için “Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralananların İşçi Olarak Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğin 4. maddesinin (a) ve (ğ) bendi kapsamında durumlarını belgelendirmek ve Ankara ilinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Güvenlik Görevlisi için aranan nitelikler

En az Ön Lisans mezunu olmak, 5188 sayılı Kanun Gereği Özel Güvenlik Temel Eğitimini başarı ile tamamlamış olmak-temel eğitim sonrası kimlik geçerlilik süresi dolanlar için yenileme eğitiminin yapılmış olması ve Valiliklerce verilen geçerli Özel Güvenlik Görevlisi kimlik kartına sahip olmak, Güvenlik Alanında en az iki yıl tecrübeli olmak ve Erkek adaylar için en az 1,75 cm, kadın adaylar için en az 1,65 cm boyunda olmak şartları aranmaktadır.

Temizlik Görevlisi için aranan nitelikler (8 Personel)

En az Ön Lisans mezunu olmak şartları aranmaktadır.

Temizlik Görevlisi için aranan nitelikler (8 Personel)

En az Lise ve dengi okul mezunu olmak şartları aranmaktadır.

Temizlik Görevlisi (Sadece Engelliler başvurabilir) için aranan nitelikler (2 Personel)

En az Lise ve dengi okul mezunu olmak şartları aranmaktadır.

Temizlik Görevlisi (Sadece Eski Hükümlü/TMY) için aranan nitelikler (2 Personel)

En az Lise ve dengi okul mezunu olmak şartları aranmaktadır.

Adaylar 9 Mart 2020 – 13 Mart 2020 tarihleri arasında başvurularını İŞKUR internet sitesi üzerinden Online veya İŞKUR hizmet merkezlerine şahsen başvurarak yapabileceklerdir.

Adaylar için kura çekimi 19 Mart 2020 tarihinde saat 10:00’da Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Rektörlüğü Abadan Konferans salonunda yapılacaktır.

Kura sonucunda belirlenen adaylar için mülakat yeri ve zamanı Üniversitenin internet sitesinden yayımlanacaktır.

Daha detaylı bilgi ve başvuru kılavuzu için lütfen tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)