Hacettepe Üniversitesi Güvenlik, Memur Ve İşçi Alımı

Güncel Kasım ayı personel alımı ilanları için bildirilmiş duyurularda Hacettepe Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere memur alımı, güvenlik alımı, işçi alımı ve sağlık personeli alımı gerçekleştirilecek.

Kamu Personeli Alımı 25.11.2021, 08:22 27.11.2021, 00:25
Hacettepe Üniversitesi Güvenlik, Memur Ve İşçi Alımı

Kamu memur alımı, işçi alımı ve güvenlik personeli alımı için başvuru işlemlerinde bulunmak isteyenlerin açıklanmış eğitim şartlarını taşıması gerekiyor.


HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ PERSONEL ALIMI


1.    Kamu alımları için son başvuru tarihi 27.11.2021 olarak bildirilmiştir.

2.    Bütün adayların son başvuru tarihine kadar üniversitenin personel daire başkanlığına şahsen başvuru yapmaları zorunludur.


ÜNİVERSİTE GÜVENLİK ALIMI VE PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Bütün başvuru yapacakların yöneticinin verdiği işleri eksiksiz yerine getirmesi ve koruma ve güvenlik görevlisi için erkek adaylarda 170 cm'den kısa olmamak ve boy uzunluğunun cm cinsinden son 2 rakamı ile kilosu arasında farkın 15’den fazla, 13’den az olmamak.

Kamu personel alımı için başvurmak isteyenlerin yazılı ve sözlü iletişimlerinde iyi olmaları ve koruma ve güvenlik görevlisi için kadın adaylarda 165 cm'den kısa olmamak ve boy uzunluğunun cm cinsinden son 2 rakamı ile kilosu arasında farkın 10’dan fazla, 13’den az olmamak.

Nöbet usulü çalışmaya engel bir durumu bulunmaması, tempolu iş ortamında sonuç odaklı olmaları, 01.01.1986 ve sonrası doğumlu olmaları şartı bulunmakta.

Üniversite personel alımları için görev almak isteyenlerin dikkatli ve detaylarda özenli çalışmaya yatkın olması ve görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özürlü bulunmamak.


BAŞVURU SIRASINDA İSTENECEK BELGELER


•    Başvuru Formu, Diploma veya mezuniyet belgesinin onaylı fotokopisi

•    Nüfus cüzdanı fotokopisi,

•    Sağlık durumuna ilişkin yazılı beyan,

•    KPSS (B) grubu puanını gösteren belge fotokopisi,

•    Yukarıda yazılı olan özel şartlar ve aranan nitelikler bölümünde istenen belgeler,

•    1 adet fotoğraf

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı