Güvenlik Korucusu 400 Kişi Alımı Yapılıyor

İçişleri Bakanlığı yayımlamış olduğu ilana göre İl Jandarma Komutanlığı emrinde görevlendirilmek üzere 400 kişi güvenlik koruyucusu alımı yapılmaktadır. Sınavsız alınacak olan adaylar 19 Temmuz 2019 tarihine kadar…

Kamu Personeli Alımı 10.07.2019, 20:58 11.07.2019, 14:23
Güvenlik Korucusu 400 Kişi Alımı Yapılıyor

Sınavsız alınacak olan güvenlik koruyucusu alımı İçişleri Bakanlığı uhdesinde bulunan Şırnak İl jandarma Komutanlığı emrinde istihdam edileceği ilanı yapılmıştır. Başvuruları başlayan 400 güvenlik koruyucusu alımına başvuruda bulunmak isteyen adaylar 19 Temmuz 2019 tarihine kadar Şırnak İl Jandarma komutanlığına yapması gerekmektedir.

Güvenlik koruyucusu alımı İçişleri Bakanlığı oluru ile Şırnak İl Jandarma Komutanlığı tarafından yapılmaktadır. Güvenlik koruyucuların alım sebepleri ise istifa, göreve son verme, ölüm veya başka nedenlerden dolayı koruyucu açığı olduğundan 400 güvenlik koruyucusu yani köy koruyucusu alımı yapılıyor.

Başvuru için istenen belgeler; Dilekçe, Adli sicil kaydı, Askerlik durum belgesi, Kimlik fotokopisi, Yerleşim yeri belgesi, Öğrenim durum belgesi, 6 adet vesikalık fotoğraf, Sağlık Kurulu raporu ve Vukuatlı nüfus kayıt örneği hazırlayan adaylar İl Merkezinde Valilik Makamına, İlçelerde ise Kaymakamlık Makamına başvuruda bulunacaklardır.

Güvenlik Koruyucusu alımı detayları için tıklayın.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (4)
huseyin kaya 2 yıl önce
Acil is ariyorum
Müslüm yorulmaz 2 yıl önce
Benimde işe ihtiyacım var
Hüseyin karataş 2 yıl önce
Benide işe çok ihtiyacım var çoçuklarımız için
Aliogur 2 yıl önce
Ben koruyucu olmak istiyorm