Gürpınar Belediye Başkanlığı Memur Alımı

Gürpınar Belediye Başkanlığı Yayınlamış olduğu ilanla 2 kişi Mimar olarak istihdam edeceğini açıklamış olup başvurular 19 Kasım 2018 tarihinde başlayıp 3 Aralık 2018 tarihinde sona erecektir.

Gürpınar Belediye Başkanlığı Memur Alımı

Gürpınar Belediye Başkanlığı Kamu Personeli Alımı 2 kişi Mimar alımında başvuru yapacak adayların Lisans Programlarından Mimarlık (İngilizce) Bölümünden Mezun Olması ve 2018 KPSS'den en az 55 Puan almış olması gerekmektedir.

Devlet Memuru Alımında adayların İş Talep Formu ww.gurpınar.bel.tr adresinden temin edilecektir, Nüfus cüzdanı veya kimlik kartı fotokopisi, Diploma veya Mezuniyet Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği, KPSS sonuç belgesinin ÖSYM'nin sitesinden alınan doğrulama kodlu bilgisayar çıktısı, Yabancı Okul Mezunları için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği, Görevini devamlı olarak yapmaya engel durumu olmadığına dair beyan, 2 adet vesikalık fotoğraf, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı ile başvuru yapılacaktır.

Adaylar, sözlü sınava katılabilmek için; Yukarıda sayılan başvuru belgelerini 19 Kasım 2018 den 03 Aralık 2018 Pazartesi günü saat 17.00' ye kadar (mesai günlerinde saat 08:00-17:00 arasında),müracaatlarını yapabilirler. Van-Gürpınar Belediyesi adresindeki Gürpınar Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü Evrak Kayıt bürosuna teslim etmeleri gerekmektedir, Başvurular şahsen veya iadeli taahhütlü posta yoluyla yapılacaktır.

Gürpınar Belediyesi Meclis Salonunda; Mimar (İngilizce) alımı için 17 Aralık 2018 Pazartesi günü saat 14:00 da başlamak üzere sözlü sınav yapılacaktır. Sözlü sınav aynı gün içinde bitirilemez ise ertesi günü devam edilecektir. Belediye, başvurulardan KPSS başarı puanlarına göre sıralayarak en yüksek puanlı adaydan başlamak üzere, atama yapılacak boş kadro sayısının beş katı oranında adayı sınava çağıracaktır.

Gürpınar Belediye Başkanlığı İlanın tam metni için tıklayınız.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2018, 19:11
YORUM EKLE
YORUMLAR
Özge Y.
Özge Y. - 8 ay Önce

Mimarlik (ingilizce) derken?

C
C - 8 ay Önce

Kpss sınavından 62 aldım ama ingilizceden mezun deģilim imamhatip mezunuyum

sedef
sedef - 8 ay Önce

şahsa açılmış kadrolar isimlerini bile veririm ÇAĞRI VE BURAK
bimere şikayette bulunalım lütfen