Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri 3 Kamu Personeli Alıyor

Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri resmi İnternet sitesinde yayımladığı ilana göre bünyesinde görevlendirmek üzere 3 kamu personeli alımı yapacak. Tüm detaylarıyla haberimizde... 

Kamu Personeli Alımı 02.07.2019, 01:56 02.07.2019, 14:56
Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri 3 Kamu Personeli Alıyor

Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri bünyesinde görevlendirme üzere 3(üç) Uzman Yardımcısı kamu personeli alımı yapacak. İlana başvurular 31 Temmuz 2019 tarihi 17:00’a kadar şahsen veya posta yolu ile yapılacaktır. Postadaki gecikmeler dikkate alınmayacak olup, son başvuru tarihi sonrası yapılan müracaatlar dikkate alınmayacaktır. Ayrıca istenilen bilgi ve evraklarda eksiklik tespit edilen adayların başvurusu geçersiz sayılacaktır. Adaylara sözlü sınav yapılacak olup sınava kabul edileceklerin listesi sınavın tarihi ve yeri Genel Sekreterlikçe belirlenecektir. 

Adaylardan istenen şartlardan bazıları; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 18 yaşını bitirmiş olmak, askerlik ile ilişiği bulunmamak, 01.01.2019 tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, dört yıllık eğitim veren üniversitelerin siyasi bilgiler, hukuk, i.b.b.f, iktisat, işletme ve iletişim fakülteleri ile uluslararası ticaret, istatistik, ekonometri, bilgisayar mühendisliği, bilişim sistemleri mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği, elektronik ve haberleşme mühendisliği, endüstri mühendisliği, sistem mühendisliği, işletme ve makine mühendisliği, tekstil ve gıda mühendisliği bölümlerinin birinden mezun olmak, 22 Temmuz 2018 tarihinde yapılan KPSS sınavı P3 puan türünden en az 70 puan almış olmak ve 2018-2019 yılına ait Yabancı Dil Sınavlarından asgari 70 puan almış olmak. 

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvuruda istenilecek belgelere, özel şartlara ve daha fazlasına Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri resmi internet sitesi üzerindeki duyurular bölümünden ulaşabilirler. 

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
İbrahim coskun 2 yıl önce
İşten ayrıldım ise ihtiyacım var