Güney Ege Kalkınma Ajansı 7 Personel Alıyor

Güney ege kalkınma ajansı (GEKA) tarafından çeşitli pozisyonlarda istihdam edilmek üzere 7 personel alımı yapılıyor.

Kamu Personeli Alımı 09.03.2020, 16:25
Güney Ege Kalkınma Ajansı 7 Personel Alıyor

Güney ege kalkınma ajansı tarfından 9 Mart 2020 tarihli resmi ilana göre toplam 7 kişi personel alımı yapılacak.

Başvuru Şartları

İlan kapsamında GEKA’da görev yapmak üzere 1 iç denetçi, 1 hukuk müşavirliği için uzman, 4 uzman personel ve 1 bilgi ve iletişim alanında görev yapacak destek personeli alınacaktır. Bu kişiler GEKA faaliyet alanı olan Aydın, Denizli ve Muğla illerinde istihdam edilecektir. Ajans merkezi Denizli’dedir. İç denetçi, hukuk müşaviri ve destek personeli ise merkezde istihdam edilecektir. Her aday sadece bir pozisyon için başvuru yapabilecektir. 

Tüm adaylar memur olma şartlarına haiz olmalıdır. İç denetçi belirlenen bölümlerden lisans mezunu olmalı, kamu veya özel sektörde 5 yıllık deneyime sahip olmalı, en az C düzeyinde İngilizce bilmeli, iç denetim sertifikasına sahip olmalıdır. 

Diğer pozisyonlar için KPSS en az 80 ve YDS en az 70 puan şartını sağlamak gerekir. Ayrıca belirlenen bölümlerden mezun olmak ve 50 yaşını doldurmamak gerekir. 10 yıllık deneyim şartı aranacaktır. 

Başvuru Şekli

9 Mart 2020 tarihinde GEKA tarafından yayınlanan ilana başvurular 30 Mart’ta başlayacak ve 10 Nisan’da sona erecektir. Başvurular GEKA üzerinden elektronik olarak yapılacaktır. Başvurular KPSS puan üstünlüğü ya da deneyim şartına göre sıralanır ve liste yayınlanır. Başvuru şartlarını sağlayan adaylar önce yazılı sınava sonra mülakata alınacaktır.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)