Gündoğmuş Belediyesi 2 Memur Alımı

Gündoğmuş Belediye Başkanlığı yerel yönetimler sayfasında yayınlamış olduğu ilan ile 2 kişi Devlet memuru olarak istihdam edilecektir.

Gündoğmuş Belediyesi 2 Memur Alımı

Gündoğmuş Belediyesi personel alımı başvuru yapacak adayların Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin Kamu Yönetimi bölümünden mezun olması, MEB onaylı Bilgisayar İşletmeni Sertifikası Sahibi Olması veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi gördüğünü belgelemesi ve KPSSP3 70 puana sahip olanlar başvuru yapabilecektir.

Kamu personeli alımı sözlü sınav ile yapılacak olup adaylar için 2018 yılı Kamu Personel Seçme Sınavına girmiş ve belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak şartı vardır. Sözlü sınava girmeye hak kazanan adaylar 01 Şubat 2019 tarihinde Belediyeye ait resmi internet sitesi olan www.gundogmus.bel.tr adresinde ve ilan panosunda ilan edilecektir.

Başvuru yapacakların Gündoğmuş Belediye Başkanlığından temin edecekleri başvuru formunu doldurmak suretiyle ve belediyenin istemiş olduğu diğer belge ve sertifikalar ile 25 Ocak 2019 tarihinden başlayarak 29 Ocak 2019 tarihine kadar Gündoğmuş Belediyesi yazı işleri müdürlüğüne iadeli taahütlü posta yolu ile veya şahsen müracaat edeceklerdir.

Devlet Memuru alımı için 05 Şubat 2019 tarihinde saat 09.00’da Gündoğmuş Belediyesi toplantı salonunda sözlü sınav yapılacaktır.

Gündoğmuş Belediyesi personel alımı ilan metni için tıklayınız.

Kamu Personel Alımı

YORUM EKLE
YORUMLAR
erkan yazici
erkan yazici - 6 ay Önce

Alci boya işi yapıyorum 053786071o5 yurtdişi da farketmez madidurumum iyi deyil ondan yurtdişi işi

Fatma yüksel
Fatma yüksel - 6 ay Önce

Hasta Kabul-Kayıt görevlisi olarak çalışmak istiyorum ayrıca başka bir iş olabilir de kendime güveniyorum teşekkür ederim