Güncel Memur Alımı İlanları İle Büro Personeli Alınacak

Kamu kurumu memur alımı için yayınlanmış olan bilgiler içinde Antalya büyükşehir belediyesi başkanlığı bünyesi içerisinde KPSS şartsız görevlendirilmek için 10 tane büro görevlisi alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 26.10.2021, 00:05 28.10.2021, 00:27
Güncel Memur Alımı İlanları İle Büro Personeli Alınacak

Antalya belediyesi başkanlığı kamu personel alımı için iş başvurusu işlemlerinde bulunmak isteyen vatandaşların Antalya il sınırları içinde yaşıyor olmaları, psikolojik danışmanlık ve rehberlik (PDR) mezunu olmaları ve en az lisans mezunu olmaları, gerekiyor.


GÜNCEL MEMUR ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


•    Antalya belediyesi insan kaynakları için eleman son başvuru tarihi 27.10.2021 olarak duyuruldu.

•    Gerekli olan iş başvurusu için bütün bay ve bayan adayların belediyenin hizmet binasına şahsen başvurmaları gerekiyor.

•    Antalya Belediyesi Telefonu: 0 242 249 50 00


ANTALYA BELEDİYESİ PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


1.    Güncel Memur Alımı İlanları Kapsamında ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

2.    Belediyeye 10 Büro Personeli için duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

3.    Antalya belediyesi memur alımı için iş başvurusu yapmak isteyen adayların Personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

4.    Kamu memur alımı genelinde açıklanmış olan duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

5.    KPSS şartsız çalıştırılmak üzere 10 adet büro personeli alımı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

6.    Gerekli olan iş başvurusu için bütün bay ve bayan adayların yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı