Güncel Kamu Personel Alımı İlanları Yayınlandı

Güncel memur alımı ilanları içerisinde yayınlanmış olan bilgilerde Afyonkarahisar belediyesi birimleri içinde çalıştırılmak üzere ön muhasebeci alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 13.09.2021, 11:56 14.09.2021, 08:27
Güncel Kamu Personel Alımı İlanları Yayınlandı

Güncel Kamu Personel Alımı İlanları Yayınlandı

Güncel memur alımı ilanları kapsamı içerisinde yayınlanmış bilgilerde Afyonkarahisar belediyesi bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet ön muhasebeci alımı yapılacaktır.

Duyurusu yapılan son dakika memur alımı ilanları için başvuru yapacak olanların 18 yaşını bitimiş ve 50 yaşını doldurmamış olması gereklidir.


Başvuru Bilgileri Nedir?


Afyonkarahisar belediyesi personel alımı ilanları için son başvuru tarihi 14.9.2021.

Beltaş kamu hizmetler kurumu personel alımı ilanları için başvuru yapacak olan adaylar başvurularını aşağıda yazılı olan adres üzerinden yapacaktır.

Kurtuluş mahallesi Afyon Caddesi Belediye Dükkanları No: 14 Şuhut

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.


Başvuru Şartları


Memur alımı ilanları için başvuru yapmak isteyenlerin lisans mezunu olmaları, Türk vatandaşı olmaları ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Afyonkarahisar belediyesi memur alımı için çalışmak isteyen vatandaşların Şuhut ilçesinde ikamet ediyor olmaları, gerekli olan görevlerini yapabilmelerini engelleyecek sağlık sorunlarının olmaması ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Muhasebeci alımı ilanları için başvuru işleminde bulunmak isteyenlerin ön muhasebe konusunda gerekli olan deneyime ve tecrübeye sahip olmaları ayrıca devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.


İstenen Belgeler


Nüfus cüzdanının aslı ile birlikte fotokopisi.

Mezun olunan eğitim kurumunun diploması.

Sürücü belgesinin aslı ile birlikte fotokopisi.

Sağlık Raporu.

Adli sicil belgesi.

Askerlik durum belgesi.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı