Güncel Kamu 3 İnşaat Mühendisi Alımı Yapılacak

Kamu personel alımı kapsamında duyurulmuş olan bilgilerde İstanbul Büyükşehir belediyesi birimlerinde görev verilmek üzere KPSS şartsız güncel inşaat mühendisi alımı ilanları yayınlandı.

Kamu Personeli Alımı 25.09.2021, 11:49 26.09.2021, 00:31
Güncel Kamu 3 İnşaat Mühendisi Alımı Yapılacak

Son dakika mühendis alımı için bilgileri açıklanmış kamu alımları için tüm başvuru sahiplerinin mesleki açıdan deneyim sahibi olmaları gerekiyor.


Başvuru Bilgileri Nedir?


İBB yönetimi eleman alımı son başvuru tarihi 27.09.2021.

Başvuru işlemleri için kariyer sitesi üzerinden başvurmaların yapılması gerekmekte.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5


Başvuru Şartları Nedir?


Herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

Kamu kurumu için çalışmak isteyenlerin dokümantasyona önem vermesi, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması, Düzenli ve planlı çalışan, raporlama alışkanlığı olan ve emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olmak.

Belediye personel alımı için planlama ve organizasyon becerileri kuvvetli olması, İşletim sistemi olarak Microsoft Office programları Word, Excel, PowerPoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olmak ve tempolu iş ortamında sonuç odaklı olmaları.

Kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun olmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması, Meslekleri ile ilgili olarak gerekli olan programları iyi derecede kullanabilmeleri ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı