Güncel İş İlanları İle KPSS Şartsız Kamu Memur Alımı

Kamu personel alımı yapılması amacı ile yayınlanmış duyurularda Balıkesir Gömeç belediyesi bünyesine büro personeli alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 15.11.2021, 11:14 16.11.2021, 10:41
Güncel İş İlanları İle KPSS Şartsız Kamu Memur Alımı

Kamu ilanları genelinde başvuru işlemi yapmak isteyen kişilerin 16 ile 25 yaş aralığında olması ve en az ilkokul mezunu olma şartları bulunmakta.


KPSS ŞARTSIZ KAMU PERSONEL ALIMI


•    Gömeç belediyesi personel alımı son başvuru tarihi 16.11.2021 olarak duyuruldu.

•    Başvuru yapmak isteyenler kuruma şahsen başvurması gerekiyor.

•    Mithat paşa Mahallesi Atatürk Caddesi No: 112 Gömeç - Balıkesir


GÖMEÇ BELEDİYESİ İŞÇİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


1.    Başvuru yapacak olan adayların gömeç ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olması, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve öğrenmeye ve kişisel gelişimine önem veren kişilerden olmalı.

2.    Balıkesir iş ilanları için başvuru işlemlerinde bulunmak isteyenlerin, formlar ve dosyaların oluşturulması konularında bilgili olması, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve gelen tüm talep ve şikâyetleri toplamalı ve değerlendirmelidir.

3.    Belediye büro görevlisi alımı için çalışmak isteyenlerin düzenli ve planlı çalışması, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve raporlama alışkanlığı olan ve dokümantasyona önem vermesi gerekiyor.

4.    Bütün görev almak isteyen adayların stresli iş temposuna ayak uydurabilmesi, Office programları Word, Excel, PowerPoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olması ve disiplinli ve gelişime açık olmalı ayrıca kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

5.    Gömeç belediyesi personel alımları için başvuru yapacakların problem analiz etme ve çözme yeteneğine sahip olması ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı