Gümüşhane Üniversitesi 13 Öğretim Görevlisi Alıyor

Gümüşhane Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan öğretim üyesi alım ilanına göre farklı kadrolarda ve fakültelerde görev almak üzere akademisyen alımı yapılacağı açıklandı.

Kamu Personeli Alımı 18.09.2019, 08:24 18.09.2019, 11:08
Gümüşhane Üniversitesi 13 Öğretim Görevlisi Alıyor

Rektörlüğün de onayı alınarak Resmi Gazete ’de yayınlanan ilanda Gümüşhane Üniversitesi bünyesinde çeşitli bölüm ve unvanlarda görevlendirilmek üzere 13 öğretim görevlisinin alınacağı belirtildi.

İlanın yayınlandığı süreden sonra 15 gün içerisinde geçerli olacak alım ilanında; Edebiyat Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi olmak üzere toplam 3 fakülte bünyesine öğretim üyesi alınacaktır.

Verilen kontenjanlara bakıldığında; Türk Dili ve Edebiyat Bölümü (4 kontenjan), Temel İslam Bilimleri Bölümü(2 kontenjan), İngiliz Kültürü ve Edebiyatı Bölümü(2 kontenjan), Felsefe ve Din Bilimleri Bölümü(2 kontenjan), Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü(1 kontenjan), İslam Tarihi ve Sanatları Bölümü (2 kontenjan) bünyesinde toplam 13 öğretim görevlisi alınacaktır. Kadroya ait aranan nitelikler ve kadroların derece düzeyleri ise tabloda yer almaktadır.

İlanda yer alan kadrolara başvuracak adaylar (http://personel.gumushane.edu.tr/tr/sayfa/i%C3%A7-kontrol/dok%C3%BCmanlar/formlar/) adresinden temin edecekleri Öğretim Üyesi Başvuru Dilekçelerinde, başvurdukları anabilim dalını belirterek, ekinde 2 adet fotoğraf, nüfus cüzdan örneği, lisans, yüksek lisans, doktora mezuniyet belgeleri ve doçentlik sınavını başardığına ilişkin belgenin onaylı örnekleri ile özgeçmiş, yayın listesi ve yayınlardan oluşan dosyayı Personel Daire Başkanlığına vereceklerdir.

Gümüşhane Üniversitesi Personel Alımı ilanı için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)