Göynük Belediyesi İtfaiye Eri Alımı

İtfaiye eri alımı için personel alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan memur alımı ilanında Göynük Belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 2 adet İtfaiye eri alımı yapılacağı açıklandı.

Kamu Personeli Alımı 06.10.2020, 15:53
Göynük Belediyesi İtfaiye Eri Alımı

Göynük Belediyesi İtfaiye Eri Alımı

İtfaiye eri alımı için personel alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan memur alımı ilanında Göynük Belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 2 adet İtfaiye eri alımı yapılacağı açıklandı.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Göynük Belediyesi İtfaiye Eri alımı ilanı başvuru tarihi 15.10.2020 tarihinde başlayacak 21.10.2020 tarihinde son bulacaktır.

Başvuracak olan adaylar başvuru belgelerini Yenice Mahallesi Belediye Meydanı Şehit Mehmet Diri İşhanı No: 2 üst kat Göynük - Bolu adresine şahsen teslim etmeleri gerekiyor. Posta yolu ile başvurular kabul edilmeyecektir.

Sınavlar 25.11.2020 tarihinde icra edilecektir.

KPSS P93 En az 60 puan şartı bulunuyor.

SINAV KONULARI

1. Türkiye Cumhuriyeti Anayasası konuları ve bölümleri.

2. Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi konuları ile bölümleri

3. 657 sayılı Devlet memurları kanunları ve bilgileri.

4. Mahalli idareler ile ilgili temel konular ve bilgilerini kapsar.

ÖZEL ŞARTLAR NEDİR

1. Göynük Belediyesi İtfaiye Eri alımı ilanı başvuracak adayların İtfaiyecilik ve Yangın Güvenliği ya da Sivil Savunma ve İtfaiyecilik bölümü Önlisans programlarının her hangi birinden mezun olması gerekmektedir.

2. Göynük Belediyesi İtfaiye Eri alımı ilanı başvuracak bütün adayların En az C Sınıfı ehliyet belgesine sahip olması gerekiyor.

İSTENİLEN BELGELER

1.) Göynük Belediyesi İtfaiye Eri alımı ilanı başvuracak Tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2.) Göynük Belediyesi İtfaiye Eri alımı ilanı başvuracak Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3.) Göynük Belediyesi İtfaiye Eri alımı ilanı başvuracak Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4.) Göynük Belediyesi İtfaiye Eri alımı ilanı başvuracak Tüm adayların KPSS Sonuç Belgesinin ÖSYM sitesinden alınan barkotlu bilgisayar çıktısı lazımdır.

5.) Göynük Belediyesi İtfaiye Eri alımı ilanı başvuracak erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

6.) Göynük Belediyesi İtfaiye Eri alımı ilanı başvuracak Bay bayan tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

7.) Göynük Belediyesi İtfaiye Eri alımı ilanı başvuracak adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

8.) Göynük Belediyesi İtfaiye Eri alımı ilanı başvuracak adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Sürücü belgesinin aslı gösterilmek üzere kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)