Gölova SYDV Büro Görevlisi Alımı

Büro personeli alımı yapılması için ilan yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Gölova sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet büro memuru alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 15.12.2020, 09:32 16.12.2020, 10:50
Gölova SYDV Büro Görevlisi Alımı

Gölova SYDV Büro Görevlisi Alımı

Büro personeli alımı yapılması için ilan yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Gölova sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet büro memuru alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Gölova SYDV Büro Görevlisi Alımı ilanı son başvuru tarihi 20.12.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvurmaları gerekiyor.

Başvuru adresi: Fevzi çakmak mahallesi Hükümet konağı giriş kat Gölova - SİVAS

İrtibat kişisi: Yahya GÖKÇE

İrtibat telefonu: 0 346 381 21 82

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Gölova SYDV Büro Görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Gölova SYDV Büro Görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Gölova SYDV Büro Görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Gölova SYDV Büro Görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Gölova SYDV Büro Görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Gölova SYDV Büro Görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Gölova SYDV Büro Görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Gölova SYDV Büro Görevlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Gölova SYDV Büro Görevlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Gölova SYDV Büro Görevlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Gölova SYDV Büro Görevlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Gölova SYDV Büro Görevlisi alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Gölova SYDV Büro Görevlisi alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Gölova SYDV Büro Görevlisi alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)