Göç İdaresi 13 Şehirde Personel Alımı Yapacak

Göç İdaresi personel alımı yapmak için iş ilanı yayınladı. Yayınlanmış olan ilanlarda Göç İdaresi Genel Müdürlüğü bünyesine görevlendirilmek üzere 17 avukat alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 26.12.2020, 11:11 27.12.2020, 11:56
Göç İdaresi 13 Şehirde Personel Alımı Yapacak

Göç İdaresi 13 Şehirde Personel Alımı Yapacak

Göç İdaresi personel alımı yapmak için iş ilanı yayınladı. Yayınlanmış olan ilanlarda Göç İdaresi Genel Müdürlüğü bünyesine görevlendirilmek üzere 17 avukat alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Göç İdaresi avukat alımı ilanına son başvuru tarihi 30.12.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuracak olan adayların Başvuru, Genel Müdürlük www.goc.gov.tr internet sitesi üzerinden elde edilecek başvuru formu doldurularak, istenmekte olan belgeler ile birlikte elden ya da posta yolu ile Genel Müdürlüğün Çamlıca Mahallesi 122. Sokak No:4 Yenimahalle/ANKARA adresine yapılacaktır.

Resmi gazete linki aşağıdadır.

https://www.resmigazete.gov.tr/ilanlar/eskiilanlar/2020/12/20201219-4-11.pdf

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Göç İdaresi avukat Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Göç İdaresi avukat Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Göç İdaresi avukat Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Göç İdaresi avukat Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Göç İdaresi avukat Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Göç İdaresi avukat Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Göç İdaresi avukat Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Göç İdaresi avukat alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Göç İdaresi avukat alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Göç İdaresi avukat alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Göç İdaresi avukat alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Göç İdaresi avukat alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Göç İdaresi avukat alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Göç İdaresi avukat alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)