Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Kamu Personeli Alımı

İşkur üzerinden yapılan ilanla Ankara ve Şanlıurfa İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne 2 engelli kamu personeli alım ilanı yayımlandı.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Kamu Personeli Alımı

Ankara İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ve Şanlıurfa İl Tarım ve Orman Müdürlüğüne alınacak 2 engelli kamu personelinin işkur ilanı içeriğindeki ayrıntıları şöyledir.

4752185 ilan numarası ile 1 engelli Tarım İşçisi (Tarla Ürünleri) alınacak başvurmak isteyen adayların lise ve dengi okul mezunu olması, tercihen Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Güdül, Haymana, Kalecik, Kızılcahamam, Nallıhan, Polatlı, Şereflikoçhisar, Yenimahalle, Gölbaşı/Ankara, Keçiören, Mamak, Sincan, Kahraman Kazan, Akyurt, Etimesgut, Evren, Pursaklar, Ankara/Merkez  adreslerinde ikamet etmeleri gerekmektedir. Alım için kpss şartı olmayıp son başvuru tarihi 10 Aralık 2018 dir.

4752206 işkur ilan numarası ile Şanlıurfa İl Tarım ve Orman Müdürlüğüne 1 engelli Büro işçisi alınacak.  Alınacak olan adayların lise ve dengi okul mezunu olmaları ve 18 ile 30 yaş arasındaki adaylar arasından seçilecektir. Son başvuru tarihi 10 Aralık 2018 dir.

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabileceklerdir. Son müracaat tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılacaktır.

Kamu Personel Alımı

YORUM EKLE