Gıda Mühendisi İş İlanları

Resmi kanallar üstünden yayınlanmış olan kamu personel alımı ilan bilgisi içinde Bursa iş ilanları bilgileri dahili içinde BURFAŞ kurumu içerisinde istihdam edilmek üzere 1 tane daimi olarak Gıda Mühendisi alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 10.07.2021, 00:11
Gıda Mühendisi İş İlanları

Gıda Mühendisi İş İlanları

BURFAŞ 1 Gıda Mühendisi alımı ilanları için başvuru yapmak isteyen adayların BURFAŞ Gıda Mühendisi alımı için belirtmiş olduğı şartları taşıması gerekmekte.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR


BURFAŞ 1 adet Gıda Mühendisi alımı son başvuru tarihi 11.07.2021

BURFAŞ 1 tane Gıda Mühendisi alımı ilanına başvuru için

Kurumun aşağıda resmi olarak yazılı olan

Adres üzerinden başvuru yapılması gerekiyor


Santral garaj mahallesi Ulubatlı hasan bulvarı No: 1 Osmangazi - Bursa


Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR


BURFAŞ 1 tane Gıda Mühendisi ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

BURFAŞ 1 tane Gıda Mühendisi duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.


BURFAŞ 1 tane Gıda Mühendisi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

BURFAŞ 1 tane Gıda Mühendisi duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.


BURFAŞ 1 tane Gıda Mühendisi resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

BURFAŞ 1 tane Gıda Mühendisi ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı