GİBTU Kadrolu Büro Memuru Alımı

Kadrolu Büro Memuru Alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 2 adet Büro Memuru alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 23.12.2020, 11:19 24.12.2020, 07:53
GİBTU Kadrolu Büro Memuru Alımı

GİBTU Kadrolu Büro Memuru Alımı

Kadrolu Büro Memuru Alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 2 adet Büro Memuru alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Büro Memuru alımı ilanı son başvuru tarihi 26.12.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan adrese şahsen veya posta yolu ile başvurmaları gerekiyor.

Başvuru Yeri/Adresi:

Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı

Beştepe Mah. 192090 Nolu Cad. 27010 Şahinbey / GAZİANTEP

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. GİBTU Kadrolu Büro Memuru Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. GİBTU Kadrolu Büro Memuru Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. GİBTU Kadrolu Büro Memuru Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. GİBTU Kadrolu Büro Memuru Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. GİBTU Kadrolu Büro Memuru Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. GİBTU Kadrolu Büro Memuru Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. GİBTU Kadrolu Büro Memuru Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. GİBTU Kadrolu Büro Memuru alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. GİBTU Kadrolu Büro Memuru alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. GİBTU Kadrolu Büro Memuru alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. GİBTU Kadrolu Büro Memuru alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - GİBTU Kadrolu Büro Memuru alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - GİBTU Kadrolu Büro Memuru alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - GİBTU Kadrolu Büro Memuru alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)