Gençlik ve Spor Bakanlığı Personel Alımı

Kamu personeli alımı gerçekleştirilmesi için iş ilanları yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanlarda Gençlik ve Spor Bakanlığı kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 25 adet Gençlik ve Spor Uzman Yardımcısı alımı gerçekleştirilecektir.

Kamu Personeli Alımı 11.02.2021, 07:31 13.02.2021, 15:58
Gençlik ve Spor Bakanlığı Personel Alımı

Gençlik ve Spor Bakanlığı Personel Alımı

Kamu personeli alımı gerçekleştirilmesi için iş ilanları yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanlarda Gençlik ve Spor Bakanlığı kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 25 adet Gençlik ve Spor Uzman Yardımcısı alımı gerçekleştirilecektir.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Gençlik ve Spor Bakanlığı memur alımı ilanı başvuru tarihi 08.02.2021 tarihinde başlayacak ve 15 Şubat 2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapmak isteyen vatandaşların basvuru.gsb.gov.tr adresi üstünden “Gençlik ve Spor Uzman Yardımcılığı Yarışma Sınavı Başvuru Formu” nun doldurulması ile gerçekleştireceklerdir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Spor Uzman Yardımcısı ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Spor Uzman Yardımcısı ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - Spor Uzman Yardımcısı ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Spor Uzman Yardımcısı ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Spor Uzman Yardımcısı ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Spor Uzman Yardımcısı ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Spor Uzman Yardımcısı ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Spor Uzman Yardımcısı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Spor Uzman Yardımcısı ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Spor Uzman Yardımcısı ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Spor Uzman Yardımcısı ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Spor Uzman Yardımcısı ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Spor Uzman Yardımcısı ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Spor Uzman Yardımcısı ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Şükran 4 ay önce
Lutfen özel güvenlik alımıda olsun yas sartı olmasın
Vildan 4 ay önce
Ah keşke 35 yaş şartı nedir ya ozman 35 yaş üstünden oy istemeyin