Gençlik ve Spor Bakanlığı 3243 Kamu Personeli Alıyor

Gençlik ve Spor Bakanlığı yayınlamış olduğu ilan ile İlköğretim, Lise, Önlisans ve lisans mezunu KPSS 60 puan ve KPSS şartsız 3243 Kamu personeli alımı yapılmaktadır. Başvurular 11 ve 15 Şubat 2019 Tarihleri arası İŞKUR Üzerinden yapılacaktır.

Gençlik ve Spor Bakanlığı 3243 Kamu Personeli Alıyor

Gençlik ve Spor Bakanlığı yayınlamış olduğu ilan ile Bilgisayar Donanım/Teknolojisi Teknikeri, Makine Teknikeri, Temizlik Görevlisi, Cankurtaran, Mekaniker (Pedallı Araçlar), Otobüs Kaptanı (Şoför), Aşçı, Aşçı Yardımcısı, Elektrik Tesisatçısı (Bina), Güvenlik Görevlisi, Havuz Suyu Operatörü, Isıtma ve Sıhhi Tesisatçı, Garson (Servis Elamanı), Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı), Soğutma ve İklimlendirme Teknisyeni ünvanlarında kamu personeli alımı yapılmaktadır.

Kamu personeli alımı için başvuru yapacak olan adayların Gençlik Lideri ve Muhasebeci kadroları için lisans düzeyindeki 2018 KPSS P3 puan türünden en az 60 (altmış) puan almış olmak, Çim Alan Tesisi ve Yönetimi Teknikeri ve Gençlik Lideri kadroları için ön lisans düzeyindeki 2018 KPSS P93 puan türünden en az 60 puan almış olmak şartları vardır.

Gençlik ve Spor Bakanlığı personel alımı için Başvurular Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) internet sitesi üzerinden 11 Şubat 2019 ile 15 şubat 2019 tarihleri arasında online olarak yapılacaktır. Kura çekilişi ile belirlenecek asıl adayların Sözlü sınav yeri ve tarihleri Bakanlığın internet sitesi üzerinden ilan edilecektir.

Gençlik ve Spor Bakanlığı 3243 Kamu Personeli alımı kılavuzu için tıklayınız.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2019, 09:37
YORUM EKLE
YORUMLAR
Emre dogan
Emre dogan - 7 ay Önce

Iskur da bulamadım yardım edecek varmi

Yavuz
Yavuz - 7 ay Önce

Valla gene bize mama yok. Ne olacak bu mobilya dekorasyon öğretmenliği

Ali çilingir
Ali çilingir - 7 ay Önce

Şoför 05373777485

Elif
Elif - 7 ay Önce

Bulamadim

Javv
Javv - 7 ay Önce

Allahim ne biçim iş anlamadım ikamatgah ne alaka küçük şehirde olanlar olsun mu bıktık hayatta

dolunay yagmur
dolunay yagmur @Javv - 7 ay Önce

sadece bir şehir mi tercih edebiliyoruz bilgisi olan var mı

gamze ilker
gamze ilker - 7 ay Önce

hangi şehirlerde göremiyorum

Nevin sansar
Nevin sansar - 7 ay Önce

Çay ve kahve ofis elemanı deneyim 4 yıllık