Gelir İdaresi Başkanlığı ve Darphane Güvenlik ve Şoför Alımı

Darphane Müdürlüğü ile Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından yayımlanan ilana göre Güvenlik Görevlisi ve Şoför personeli alımı yapacağını duyurdu. Personel alımlarının şartları neler, tüm detaylar…

Gelir İdaresi Başkanlığı ve Darphane Güvenlik ve Şoför Alımı

Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğünde istihdam edilmek üzere koruma güvenlik personeli alımı ile Gelir İdaresi Başkanlığı ise Güvenlik görevlisi şoför alımı gerçekleştirilecektir.

Adayların başvuruları ÖSYM resmi web sitesi üzerinden online yapılacak olup 18 Temmuz 2019 tarihinde başvurular sona erecektir.

Korumu Güvenlik kamu personeli alımı şartları; Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olması, Özel güvenlik koruma ve savunma güvenlik sertifikalarının bulunması, erkek olması, kamu güvenlik ve asayişi sağlayabilmesi, Önlisans mezunu D sınıfı ehliyete sahip, kamu haklarından mahrum olmayan, güvenlik ve arşiv soruşturmalarında her hangi bir olumsuz durumunun olmaması gerekmektedir.

Şoför personeli alımı şartı; Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı, Önlisans mezunu olması, D sınıfı ehliyete sahip, kamu haklarından mahrum olmayanlar, güvenlik ve arşiv soruşturmalarından her hangi bir olumsuzluk olmaması gerekiyor.

Adaylarda aranan özel nitelikler için tıklayın.

ÖSYM’nin yayımlamış olduğu özel şartlar için tıklayın.

Önlisans mezunu adayların nitelik kodları için tıklayın.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2019, 18:59
YORUM EKLE
YORUMLAR
Abdulkadırkuş
Abdulkadırkuş - 1 ay Önce

E f sürücü belgeli güvenlik belgesı

Ergün Yurdunkulu
Ergün Yurdunkulu - 1 ay Önce

Güvenlik Görevlisiyim 15 yıllık iş için yardımcı olursanız çok memnun olurum..

Saim gundogdu
Saim gundogdu - 1 ay Önce

Ozellesen seker fab 10 yil calistim cikarttilar typ okul Guvenlk işite bitti seneye kurdan cikatmiyim cikmazmiyim Allah bilir koruma Guvenlik onlusans mznyum 3 yuksek onur belgem var 71 kpss ile daha inceki alimdayaptim tercih 82 kapatmiş bir yer gelmedi şimdi 63 puanla yaptim nasrettin hocanin hesap ya tutarsa diye.

Guler İşeri
Guler İşeri - 1 ay Önce

Persenel olarak calışmak iki sene kaldı emekli olmak iciñ