Gelir İdaresi 45 Koruma Güvenlik ve Şoför Alımı

Yayımlanan ÖSYM kılavuzunda ihtiyacı bulunan ve kadro talebi ile Gelir İdaresi Başkanlığı 45 koruma güvenlik görevlisi ve şoför alımı atama kılavuzu yayımlanarak ilgili adayların kamu personeli alımı için gelecek…

Kamu Personeli Alımı 28.11.2019, 00:27 28.11.2019, 00:26
Gelir İdaresi 45 Koruma Güvenlik ve Şoför Alımı

Gelir İdaresi koruma güvenlik görevlisi ve şoför alımı için Aralık ayında Türkiye genelinden başvuruların açılacağı ve 45 memur alımı yapılacağı duyurulmuştur. Memur olarak atanmak isteyen adaylar için Aralık ayında genel ve özel şartların yayınlanacağı ilan edilmiştir.

Başvuru işlemleri nasıl yapılacak;

Gelir İdaresi kurum tarafından alımı yapılacak 45 kamu personeli için ÖSYM başvuru alacak. Tüm işlemler ÖSYM internet sitesinden aday işlemleri sayfasından yapılacak. Başvuru sonuçları da yine bu kanaldan açıklanacak. Güvenlik ve şoför alımına başvuru yapacak adaylar 3 Aralık ile 12 Aralık arasında işlemlerini gerçekleştirmesi istenecek.

Kadrolara göre kontenjanlar:

Gelir İdaresi Başkanlığı teşkilatına alınacak devlet memurlarından 36'sı koruma ve güvenlik görevlisi, 9’u şoför olarak istihdam edilecek. Başvuru sonuçları açıklanınca belge tesliminin ardından görevlendirmeye başlanacak.

GİB  45 memur istihdamı kadro dağılımı tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)