Gebze Teknik Üniversitesi 11 Öğretim Görevlisi Alıyor

Gebze Teknik Üniversitesi akademik çalışmaları için 11 kadro açarak Öğretim Görevlisi alımı yaptığını ilan etti.

Kamu Personeli Alımı 07.09.2019, 18:20
Gebze Teknik Üniversitesi 11 Öğretim Görevlisi Alıyor

Üniversitelerin ve üniversite kuruluşlarının çalışmaları dahilinde eksiklikleri tespit edilen ve hem akademik çalışmaların hem de hizmet aksamalarının yaşanmaması için işçi alımı ve personel alımı süreçlerinin dışında akademisyen alımları süreçleri de devam ediyor. 

Söz konusu işçi alımı ve personel alımı dışında tutularak, doğrudan üniversite rektörlükleri tarafından belirlenen şartlar, kontenjanlar ve usuller dahilinde gerçekleştirilen akademik personel alımları için istihdam ilanlarına da çıkılıyor.

Gebze Teknik Üniversitesi dahilinde alımları gerçekleştirilecek olan akademisyen ve öğretim görevlisi personelleri için, adayların aşağıda yayımlanan başvuru kılavuzunu takip etmeleri gerekmektedir.

Türkiye çağında kıymeti gittikçe artan bölümler odağında teknik ve akademik personellerinin alımları için hem başvuru şartları hem de başvuru yapılabilecek alanlar listelenmiş olup; her adayın her özel şartı sağlaması koşulu talep edilmektedir.

Başvuru yapacak olan adaylar için kılavuzda yer alan evraklar ile birlikte en geç 17 Eylül 2019 tarihine kadar başvuruların tamamlanması gerekmektedir.

Gebze Teknik Üniversitesi Akademik Personel Alımı ilanı için tıklayınız.
 

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)