Gaziosmanpaşa Üniversitesi Hemşire Alımı

Hemşire alımı yapılması için personel alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan sağlık personeli alımı ilanlarında Gaziosmanpaşa Üniversitesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 2 adet hemşire alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 24.12.2020, 09:22
Gaziosmanpaşa Üniversitesi Hemşire Alımı

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Hemşire Alımı

Hemşire alımı yapılması için personel alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan sağlık personeli alımı ilanlarında Gaziosmanpaşa Üniversitesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 2 adet hemşire alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Hemşire Alımı ilanı son başvuru tarihi 28.12.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen adaylar Gaziosmanpaşa Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen başvurmaları gerekiyor.

Posta yolu ile başvurular kabul edilmeyecektir.

Resmi ilan linki aşağıdadır.

https://www.ilan.gov.tr/ilan/713510/personel-alimi-akademik-kadro-ve-egitim-ilanlari/kamu-personel-alim-ve-sinavlari/tokat-gaziosmanpasa-universitesi-9-sozlesmeli-personel-alacak

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Gaziosmanpaşa Üniversitesi Hemşire Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Gaziosmanpaşa Üniversitesi Hemşire Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Gaziosmanpaşa Üniversitesi Hemşire Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Gaziosmanpaşa Üniversitesi Hemşire Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Gaziosmanpaşa Üniversitesi Hemşire Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Gaziosmanpaşa Üniversitesi Hemşire Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Gaziosmanpaşa Üniversitesi Hemşire Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Gaziosmanpaşa Üniversitesi Hemşire alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Gaziosmanpaşa Üniversitesi Hemşire alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Gaziosmanpaşa Üniversitesi Hemşire alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Gaziosmanpaşa Üniversitesi Hemşire alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Gaziosmanpaşa Üniversitesi Hemşire alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Gaziosmanpaşa Üniversitesi Hemşire alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Gaziosmanpaşa Üniversitesi Hemşire alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)