Gaziantep Üniversitesi Sağlık pesoneli Alımı

Sağlık pesoneli alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Gaziantep Üniversitesi Rektörlüğüne bağlı Üniversite hastanesinde çalıştırılmak üzere 5 adet Sağlık pesoneli alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 21.12.2020, 14:16
Gaziantep Üniversitesi Sağlık pesoneli Alımı

Gaziantep Üniversitesi Sağlık pesoneli Alımı

Sağlık pesoneli  alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Gaziantep Üniversitesi Rektörlüğüne bağlı Üniversite hastanesinde çalıştırılmak üzere 5 adet Sağlık pesoneli alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Gaziantep Üniversitesi Sağlık pesoneli Alımı son başvuru tarihi 23.12.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapacak olan kişilerin basvuru.gantep.edu.tr iternet adresi üzerinden başvuru işlemlerini yapması gerekiyor.

Resmi ilanın başvuru kılavuz linki aşağıdadır

https://kamuilan.ailevecalisma.gov.tr/ilanDetay.aspx?122c2701-7753-48bf-8867-edd38941b752

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Gaziantep Üniversitesi Sağlık pesoneli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Gaziantep Üniversitesi Sağlık pesoneli Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Gaziantep Üniversitesi Sağlık pesoneli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Gaziantep Üniversitesi Sağlık pesoneli Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Gaziantep Üniversitesi Sağlık pesoneli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Gaziantep Üniversitesi Sağlık pesoneli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Gaziantep Üniversitesi Sağlık pesoneli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Gaziantep Üniversitesi Sağlık pesoneli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Gaziantep Üniversitesi Sağlık pesoneli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Gaziantep Üniversitesi Sağlık pesoneli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Gaziantep Üniversitesi Sağlık pesoneli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Gaziantep Üniversitesi Sağlık pesoneli alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Gaziantep Üniversitesi Sağlık pesoneli alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Gaziantep Üniversitesi Sağlık pesoneli alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Keziban 4 ay önce
İptal edilmiş sonra tek umudum bu vardı . O da bitti