Gaziantep Üniversitesi 84 Güvenlik ve Temizlik Personeli Alımı! Devam Ediyor

Türkiye İş Kurumu kamu gurubu iş ilanları üzerinden Gaziantep Üniversitesinde istihdam edilmek üzere 84 güvenlik ve temizlik personeli alımı 01 Haziran 2020 tarihinde sona eriyor. İlgilenen adayların başvuru şartları ve detaylar…

Kamu Personeli Alımı 29.05.2020, 01:34
Gaziantep Üniversitesi 84 Güvenlik ve Temizlik Personeli Alımı! Devam Ediyor

Gaziantep Üniversitesi İŞKUR üzerinden yayınladığı kamu gurubu iş ilanı ile 84 güvenlik ve temizlik personeli alımı başvuruları 28 Mayıs 2020 tarihinde başlamış olup 01 Haziran 2020 tarihinde sona ermektedir.

Başvuru Şartları arasında en az lise mezunu adaylar arasından 4 kişi güvenlik görevlisi ve 80 temizlik personeli alımı yapılacağı duyurulmuştur.

Gaziantep Üniversitesinde istihdam edilecek kamu kategorisinde yayınlanan ilana göre 4857 sayılı iş kanunu ve kamu kurum ve kuruluşlarında işçi alınmasında uygulanacak usul ve esaslar hakkında yönetmelik çerçevesinde sürekli işçi alımı yapılacağı duyurulmuştur.

Başvuruda bulunacak adaylar; Gaziantep İş Kurumu İl Müdürlüğü/Hizmet Merkezine şahsen veya İŞKUR resmi web sitesi ( www.iskur.gov.tr ) adresinden başvurularını yapabilir. Bunun yanı sıra tüm detayları takip etmek için ( www.gantep.edu.tr ) resmi internet adresinden ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Mehmet Çetinkaya 10 ay önce
Evdeyim issiz kaldım iskurdan işsizlik maaşı alıyorum lise mezunuyum
Necmettin 10 ay önce
Açım iş ariyorum