Gaziantep Üniversitesi 8 Daimi Personel Alıyor

Gaziantep Üniversitesi 24 Şubat 2020 Tarihinde yayınlamış olduğu ilan ile en az ilkokul mezunu 18 – 35 yaş arası KPSS şartsız 8 kişi daimi olarak Temizlik görevlisi olarak alım yapılacağını duyurmuştur. Başvurular başlamış olup 28 Şubat 2020 Tarihinde sona erecektir.

Kamu Personeli Alımı 24.02.2020, 07:12
Gaziantep Üniversitesi 8 Daimi Personel Alıyor

Gaziantep Üniversitesi Rektörlüğü Temizlik Görevlisi alımına başvuru yapacak olan adayların; En az ilkokul, en çok ortaöğretim (lise ve dengi) mezunu ve 18-35 yaş arasında olması ve Görevini devamlı yapmaya engel olabilecek sağlık sorunu olmaması şartı bulunmaktadır. Ayrıca erkek adaylar için, Askerlik ile ilişiği olmamak şartı aranmaktadır. Alımda KPSS şartı bulunmamaktadır.

Kamu personeli alımı için başvuru yapacakların, Görevini devamlı yapmaya engel olabilecek sağlık sorunu olmaması ve ihtiyaç halinde vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlaması gerekmektedir. Başvurular İŞKUR internet sitesi üzerinden iş ilan numarası 00005419643 ile online olarak veya şahsen İŞKUR müdürlüklerine 28 Şubat 2020 Tarihine yapılması gerekmektedir.

Temizlik Görevlisi alımı için kura çekilişi 6 Mart 2020 Tarihinde Noter huzurunda 10:00 ile 11:00 saatleri arasında  Gaziantep Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Kapalı Spor Salonunda yapılacaktır. Kurada ismi çıkan adaylar sözlü sınava tabii tutulacak olup, Hak kazanan adaylardan istenilecek belgeler ile teslim tarihi gibi bilgiler Üniversitenin resmi internet sitesi üzerinden duyurulacak olup adayların takip etmesi gerekmektedir. Başvurular şahsen yapılacaktır. Diğer şekilde başvurular kabul edilmeyecektir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Barış Söylemez 1 yıl önce
Kura çekimi sonucları yayınlandı mı acaba