Gaziantep Üniversitesi 15 Güvenlik ve Temizlik İşçi Alımı

İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi 15 güvenlik görevlisi ve temizlik personeli alımı yapmaktadır. Başvuruda bulunacak adayların en az ilkokul mezunu olmaları gerekmektedir. Tüm detaylarıyla haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 18.02.2020, 09:15
Gaziantep Üniversitesi 15 Güvenlik ve Temizlik İşçi Alımı

Üniversite tarafından yayınlanan ilan kapsamında adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, askerlik hizmetini tamamlamış olması, Sosyal Güvenlik Kurumundan her hangi bir şekilde aylık almıyor olması ve emeklilik hakkı elde etmemiş olması, belirli suçlardan hüküm giymemiş olması ve vardiye sistemine ayak uydurun adayların başvuruları kabul edilecektir.

Temizlik işçisi alımı 6 kişi için başvuruda bulunacak adayların en az ilkokul en fazla lise mezunu olması, görevini yaparken her hangi bir sağlık sorunun bulunmaması ve 18 ile 50 yaş gurubu adayların başvuruları kabul edilmektedir.

Güvenlik görevlisi 9 kişi için başvuruda bulunacak adayların 18 ila 35 yaş aralığında bulunması, Valiliğin vermiş olduğu özel güvenlik kimlik kartına sahip olması, belirli suçlardan mahkûm olmamış olması ve görevini ifa ederken sağlık sorunu olmayan adayların başvuruları kabul edilecektir.

Başvurular 14 Şubat itibariyle başlamış olup 18 Şubat 2020 bugün sona ermektedir. Başvurular elektronik ortamda İŞKUR üzerinden yapılmaktadır.
6 kişilik temizlik görevlisi başvurusu için İŞKUR iş ilan 00005405738 numaralı ilana ve güvenlik görevlisi başvurusu için İŞKUR iş ilan 00005405724 numaralı ilana hemen online olarak yapabilirsiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
MEMİŞ KILIÇASLAN 1 yıl önce
temizlik personeli olarak çalışmak istiyorum
Yalçın 1 yıl önce
Bu yaş sınırı da nedir fiziksel sportif sınav yapın kim hak ediyor sa iş onundur sanki evlenecek aday arıyorsunuz yok 18 yok 28 bulamazsan yaşı 70 kadar çıkar.