Gaziantep Üniversite Hastanesi 85 Sağlık Personeli Alıyor

Resmi Gazetede yayınlanan ilana göre Gaziantep Üniversitesi Rektörlüğü Araştırma Hastanesinde istihdam edilmek üzere 5 unvanda 85 sağlık personeli alımı yapmaktadır. İlgilenen adaylar için ilan kılavuzu ve başvuru şartları haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 07.04.2020, 01:36
Gaziantep Üniversite Hastanesi 85 Sağlık Personeli Alıyor

Kamu kurum ve kuruluşları yayınladığı ilanlara hız vererek Mart ve Nisan 2020 ayları içerisinde en çok sağlık personeli alımı ilanları verilmektedir. Resmi Gazete ile Gaziantep Üniversitesi Rektörlüğü Araştırma Hastanesinde istihdam etmek üzere 85 sağlık personeli alımı ilanı vererek bir yenisini daha eklemiş oldu.

Başvuru şartları neler; Adayların KPSS puanı ile atanmaları gerçekleşeceğinden dolayı aşağıda verilen tabloda asgari KPSS B gurubu puanını almış olan adayların başvuruları online olacaktır. Tabloda görüldüğü üzere KPSS puanını almış olan adaylar istenilen belgeleri sisteme yükleyerek başvurularını tamamlayacaklardır.

Başvuru tarih ve süreci nasıl; Adaylar için başvurular 6 – 16 Nisan 2020 tarih aralığında 15 günlük başvuru süreci başlamış olup başvurular Gaziantep Üniversitesi Rektörlüğü resmi web sitesi üzerinden yapılacaktır. Adaylar aşağıda verilen ilan kılavuzunda belirtilen özel şartlara haiz olması gerekmektedir.

85 Sağlık Personeli Alımı ilan kılavuzunu inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (4)
Ünzile ikiz 1 yıl önce
Kızım anestezi teknikeri 71 puanla atanamadi 8 yıllık deneyimi var
Mustafa kayıkçı 1 yıl önce
Sağlık memuruyum calisirim 05339388650
Nurcan canbolat 1 yıl önce
Kızım sağlık meslek lisesi ni bitirdi puanı 76 6 ay özel rehabilitasyon merkezinde çalıştı atamalarda aranamadı olursa sevinirim
Mzgngrn 6 ay önce
Tıbbi sekreter alımları neden olmuyor