Gazi Üniversitesi Sürekli İşçi Alımı

Sürekli İşçi alımı yapılması için iş ilanları yayınlandı. Yayınlanmakta olan kamu personeli alımı ilan bilgilerinde Gazi Üniversitesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 8 adet Sürekli İşçi alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 16.03.2021, 05:52 19.03.2021, 11:34
Gazi Üniversitesi Sürekli İşçi Alımı

Gazi Üniversitesi Sürekli İşçi Alımı

Sürekli İşçi alımı yapılması için iş ilanları yayınlandı. Yayınlanmakta olan kamu personeli alımı ilan bilgilerinde Gazi Üniversitesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 8 adet Sürekli İşçi alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Gazi Üniversitesi Sürekli İşçi ilanı son başvuru tarihi 19.03.2021 olarak bildirilmiştir.

Gazi üniversitesi işçi alımı ilanına başvuruların İŞKUR sitesi üzerinden yapılması gerekiyor.

Aşağıda yayınlanmış olan resmi ilanın belgelerin görüntüleri bulunmakta. Lütfen bu belgeleri dikkatlice inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞART BİLGİLERİ

1 - Gazi üniversitesi işçi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bay ve bayanların TC vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Gazi üniversitesi işçi ilanına başvuru yapmak isteyen tüm vatandaşların kamu haklarından mahrum bulunmaması şartı bulunmakta.

3 - Gazi üniversitesi işçi ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - Gazi üniversitesi işçi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - Gazi üniversitesi işçi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - Gazi üniversitesi işçi ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - Gazi üniversitesi işçi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - Gazi üniversitesi işçi ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - Gazi üniversitesi işçi ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Gazi üniversitesi işçi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Gazi üniversitesi işçi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Gazi üniversitesi işçi ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Gazi üniversitesi işçi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Gazi üniversitesi işçi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Gazi üniversitesi işçi ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)