Gazi Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı

Sağlık Personeli Alımı için personel alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanda Gazi Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 7 adet Sağlık Teknikeri alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 29.10.2020, 11:02 30.10.2020, 00:01
Gazi Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı

Gazi Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı

Sağlık Personeli Alımı için personel alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanda Gazi Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 7 adet Sağlık Teknikeri alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Gazi Üniversitesi Sağlık Personeli alımı ilanı son başvuru tarihi 2.11.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuracak olan adayların http://personelilan.gazi.edu.tr adresinden üye olduktan sonra başvuru işlemlerini yapması gerekiyor.

Başvuru için destek almak için ozgur.inan@gazi.edu.tr mail adresine mail atabilirsiniz.

Adayların 2018 KPSS B grubu sınavına girmiş olmaları gerekiyor.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Gazi Üniversitesi Sağlık Personeli ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2. Gazi Üniversitesi Sağlık Personeli ilanına başvuracak olan bütün kişilerin kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3. Gazi Üniversitesi Sağlık Personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin bilinçli bir şekilde işlenmiş bir suçtan ötürü bir yıl veyahut daha fazla süreler ile hapis cezasına çarptırılmamış olmak gerekiyor.

4. Gazi Üniversitesi Sağlık Personeli alımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak gerekiyor.

5. Gazi Üniversitesi Sağlık Personeli alımı ilanına başvuracak Hileli iflas suçu işlememiş olması gerekiyor.

6. Gazi Üniversitesi Sağlık Personeli alımı ilanına başvuracak İflasına fesat karıştırmaması gerekmektedir.

İSTENİLEN BELGELER

1. Gazi Üniversitesi Sağlık Personeli alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Gazi Üniversitesi Sağlık Personeli alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin Diplomalarının aslı veyahut noter tarafından onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Gazi Üniversitesi Sağlık Personeli alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin Yabancı Okullardan Mezun olmuş bay ve bayan adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Gazi Üniversitesi Sağlık Personeli alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin KPSS Sonuç Belgesinin ÖSYM sitesinden alınan barkotlu bilgisayar çıktısı lazımdır.

5. Gazi Üniversitesi Sağlık Personeli alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

6. Gazi Üniversitesi Sağlık Personeli alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

7. Gazi Üniversitesi Sağlık Personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)