Gazi Üniversitesi Makine Bakım Onarımcısı Alımı

Üniversite birimlerine personel alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanlarda Gazi üniversitesi birimlerinde görevlendirilmek üzere 1 adet Kadrolu Makine Bakım Onarımcısı alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 11.11.2020, 14:42
Gazi Üniversitesi Makine Bakım Onarımcısı Alımı

Gazi Üniversitesi Makine Bakım Onarımcısı Alımı

Üniversite birimlerine personel alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanlarda Gazi üniversitesi birimlerinde görevlendirilmek üzere 1 adet Kadrolu Makine Bakım Onarımcısı alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Gazi üniversitesi Makine Bakım Onarımcısı alımı ilanı son başvuru tarihi 13.11.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru işlemleri İŞKUR üzerinden yapılacaktır. Bu nedenle İŞKUR sitesine şifrenizi le giriş yapınız. Daha sonra aşağıda bulunan linki kopyalayıp yeni sekmeden açın ve başvuru işleminizi gerçekleştiriniz.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005763359

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Makine Bakım Onarımcısı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Makine Bakım Onarımcısı Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Makine Bakım Onarımcısı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Makine Bakım Onarımcısı Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Makine Bakım Onarımcısı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Makine Bakım Onarımcısı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Makine Bakım Onarımcısı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

8. Makine Bakım Onarımcısı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Makine Bakım Onarımcısı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Makine Bakım Onarımcısı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Makine Bakım Onarımcısı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Makine Bakım Onarımcısı alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Makine Bakım Onarımcısı alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Makine Bakım Onarımcısı alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)