Gazi üniversitesi İşçi Alımı Ve Sağlık Personeli Alımı Yapacak

Kamu sağlık personeli alımı gerçekleştirilmesi için yayınlanmış bulunan duyurularda Gazi üniversitesinde istihdam edilmek için hemşire alımı, sağlık teknikeri alımı ve laborant alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 31.10.2021, 00:10 02.11.2021, 11:41
Gazi üniversitesi İşçi Alımı Ve Sağlık Personeli Alımı Yapacak

Üniversite işçi alımı ve sağlık personeli alımı için çalışmak isteyen kişilerin Tıbbi Viroloji Laboratuvarları içerisinde en az iki yıl görev almış olmaları ve kanıtlamak şartı ile Hastanelerin Tıbbi Patoloji Laboratuvarları içerisinde en az iki yıllık mesleki deneyime sahip olmaları şartı bulunuyor gerekiyor.


GAZİ ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK PERSONELİ ALIMI


•    Gazi üniversitesi kamu personel alımı son başvuru tarihi 4.11.2021 olarak bildirildi.

•    İş başvurusu yapacak olan bütün vatandaşların http://personelilan.gazi.edu.tr/ adresinden üye girişi yaparak başvuru yapılacak pozisyon için gerekli evrakları sisteme eksiksiz olarak yüklemesi ve başvuru işlemini tamamlaması gerekmektedir.

•    Hastanelerin İmmünoloji Laboratuvarlarında en az 2 yıllık mesleki tecrübeye sahip olmaları ve Hastanelerin Biyokimya Laboratuvarlarında en az 2 yıllık mesleki tecrübeye sahip olmak.


HASTANE İŞÇİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


1.    Üniversite işçi alımı kapsamı için yayınlanmış olan sağlık personeli alımı için başvuru yapacak kişilerin duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

2.    Gazi üniversitesi bünyesinde çalıştırılmak üzere hemşire alımı, sağlık teknikeri alımı ve laborant alımı için ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak unvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

3.    Kamu sağlık personeli alımı ilanları kapsamında yayınlanmış olan bilgilerde açıklanan ilan için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

4.    Gazi üniversitesi 200 Tane İşçi Ve Sağlık Personeli Alımı için yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5.    Başvuru yapacak kişilerin Üniversite Hastanelerinin Tıbbi Viroloji Laboratuvarlarında 2 yıl çalışmış olması ve Personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

6.    Hastane personel alımı için başvuracakların İmmünoloji Laboratuvarlarında en az 2 yıllık mesleki tecrübeye sahip olmaları ve resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı