Gazi Üniversitesi Bilişim personeli Alımı

Gazi Üniversitesi personel alımı için ilan yayınladı. Yayınlanan ilanlarda Gazi Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 9 adet sözleşmeli bilişim personeli alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 10.12.2020, 07:28 11.12.2020, 00:17
Gazi Üniversitesi Bilişim personeli Alımı

Gazi Üniversitesi Bilişim personeli Alımı

Gazi Üniversitesi personel alımı için ilan yayınladı. Yayınlanan ilanlarda Gazi Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 9 adet sözleşmeli bilişim personeli alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Gazi Üniversitesi Bilişim personeli alımı ilanı başvuru tarihi 11.12.2020 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapmak isteyen kişiler http://personelilan.gazi.edu.tr/ internet adresi üzerinden başvurularını yapmaları gerekiyor.

Resmi ilanın kılavuz linki aşağıdadır

https://kamuilan.ailevecalisma.gov.tr/ilanDetay.aspx?56c90160-dcb2-4ebc-a1b8-3f5d3a1358ae

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Gazi Üniversitesi Bilişim personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Gazi Üniversitesi Bilişim personeli Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Gazi Üniversitesi Bilişim personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Gazi Üniversitesi Bilişim personeli Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Gazi Üniversitesi Bilişim personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Gazi Üniversitesi Bilişim personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Gazi Üniversitesi Bilişim personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Gazi Üniversitesi Bilişim personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Gazi Üniversitesi Bilişim personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Gazi Üniversitesi Bilişim personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Gazi Üniversitesi Bilişim personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Gazi Üniversitesi Bilişim personeli alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Gazi Üniversitesi Bilişim personeli alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Gazi Üniversitesi Bilişim personeli alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)