Gazi Üniversitesi Asansör Bakım Görevlisi Alımı

Üniversite bünyesine personel alımı gerçekleştirmek için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Gazi üniversitesi birimlerinde görevlendirilmek üzere 2 adet Kadrolu Asansör Bakım görevlisi alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 12.11.2020, 10:29
Gazi Üniversitesi Asansör Bakım Görevlisi Alımı

Gazi Üniversitesi Asansör Bakım Görevlisi Alımı

Üniversite bünyesine personel alımı gerçekleştirmek için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Gazi üniversitesi birimlerinde görevlendirilmek üzere 2 adet Kadrolu Asansör Bakım görevlisi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Gazi üniversitesi Asansör bakım görevlisi alımı ilanı son başvuru tarihi 13.11.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuracak kişilerin 35 yaşından büyük olmaması gerekiyor.

Başvuracak olan kişilerin Asansör bakım onarımı ile ilgili en az 1 yıl mesleki tecrübeye sahip olması gerekiyor.

Başvurular İŞKUR üzerinden yapılacaktır. Bu nedenle İŞKUR sitesine şifrenizi le giriş yapınız. Daha sonra aşağıda bulunan linki kopyalayıp yeni sekmeden açın ve başvuru işleminizi gerçekleştiriniz.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005763339

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Gazi üniversitesi Asansör bakım görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Gazi üniversitesi Asansör bakım görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Gazi üniversitesi Asansör bakım görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Gazi üniversitesi Asansör bakım görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Gazi üniversitesi Asansör bakım görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Gazi üniversitesi Asansör bakım görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Gazi üniversitesi Asansör bakım görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

8. Gazi üniversitesi Asansör bakım görevlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Gazi üniversitesi Asansör bakım görevlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Gazi üniversitesi Asansör bakım görevlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Gazi üniversitesi Asansör bakım görevlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Gazi üniversitesi Asansör bakım görevlisi alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Gazi üniversitesi Asansör bakım görevlisi alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Gazi üniversitesi Asansör bakım görevlisi alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)