Gazi Üniversitesi 50 Akademik Personel Alımı Yayınlandı

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yapılan ilanla Gazi Üniversitesi bünyesine 50 akademik kamu personeli alım ilanı yayınlandı.

Kamu Personeli Alımı 23.11.2018, 10:29 23.11.2018, 10:43
Gazi Üniversitesi 50 Akademik Personel Alımı Yayınlandı

Gazi Üniversitesi Rektörlüğünden yapılan ilanla üniversitenin farklı birimlerine 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve 657 sayılı Devlet Memurları kanunu dâhilinde 50 adet Öğretim Üyesi olarak istihdam edilmek üzere akademik kamu personeli alım ilanı yayınlandı.

İlana göre başvuru tarihleri 23 Kasım 2018 ve 07 Aralık 2018 arasında yapılacaktır. Alımlar Üniversite bünyesine Doçent, Profesör ve Doktor Öğretim Görevlisi olarak yapılacaktır. Doçent kadrosuna Profesörler, Doktor Öğretim Üyesi Kadrolarına Profesör ve Doçentler müracaat edemeyecekler.

Profesör kadrolarına başvuracak adaylar daimi statüde görev yapacak olup adayların başvuru dosyası:  başvuru dilekçesi,  özgeçmiş,  yayın listesi,  (2) iki adet fotoğraf,  nüfus cüzdanı sureti,  Doçentlik belgesi,  herhangi bir kamu kuruluşunda çalışanlar (daha önce çalışıp ayrılsalar dahi) çalıştığı kurumdan alacakları onaylı ayrıntılı hizmet belgesinden oluşan başvuru dosyasını,

Akademik Yükseltilme ve Atanma Kriterleri Dosyası:  Akademik Yükseltilme ve Atanma Kriterleri Yönergesine uygunluk beyan formu, söz konusu formda işaretlenerek sağlandığı beyan edilen ilgili kriterler maddelerine ilişkin bilgi ve onaylı belge veya çıktılardan oluşan akademik yükseltilme ve atanma kriterleri dosyasını, fiziksel olarak dosya hazırlanacaktır.

 Yayın Dosyası:  Adayların özgeçmiş, yayın listesi, doçentlik belgesi, bilimsel çalışma ve yayınlarının tamamına ait bilgi ve belgeleri içeren PDF formatında hazırlanmış olan, 4 (dört) adet CD veya Taşınabilir Belleği , (ayrıca fiziksel olarak dosya hazırlanmayacaktır) Üniversitemiz Rektörlüğü Personel Dairesi Başkanlığına şahsen teslim etmeleri gerekmektedir.

İlanın ayrıntılarını incelemek için tıklayınız.
 

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)