Gazi Üniversitesi! 15 Unvanda 162 Sözleşmeli Personel Alımı

Gazi Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayınlanan ilana göre 15 unvanda 162 sözleşmeli personel alacağını duyurdu. İlgilenen adaylar için başvuru şartları ve detaylar haberimiz içeriğinde…

Kamu Personeli Alımı 15.06.2020, 10:40 20.06.2020, 12:10
Gazi Üniversitesi! 15 Unvanda 162 Sözleşmeli Personel Alımı

GAZİ ÜNİVERSİTESİ SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI İLANI

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4. maddesinin B fıkrasına göre istihdam edilmek üzere Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına Esasların 2'nci maddesinin B fıkrasına göre 2018 KPSS-B puan sırası esas alınmak suretiyle giderleri Özel Bütçeden karşılanmak üzere 15 unvanda 162 sözleşmeli personel alınacağını duyurdu.

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI NELER

-657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48. maddesinin A bendinde belirtilen şartlara haiz olunması,

- Tercih edilecek pozisyonun karşısında yer alan şartları taşıyor olması,

- 2018 KPSS-B grubu sınavına girmiş olması,

- Herhangi bir (Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık) aylığı almıyor olması,

- Nöbet usulü çalışmaya engel bir durumunun olmaması,

- Atanmaya hak kazanan adaylarla hizmet sözleşmesi yapılacak sözleşmede belirtilen şartları yerine getirmeyen adayların sözleşmeleri bir ay içerisinde feshedileği ikaz edilmiştir.

ADAYLARIN BAŞVURU ŞEKLİ VE ZAMANI

Adaylar http://personelilan.gazi.edu.tr/ adresinden üye girişi yaparak başvuru yapılacak pozisyon için gerekli evrakları sisteme eksiksiz olarak yüklemesi ve başvuru işlemini tamamlaması gerekmektedir. Başvuru işlemlerinin sistem üzerinden nasıl yapılacağını gösterir yardım dosyası yine aynı site üzerinden erişime açıldı. Adaylar, ilan edilen pozisyonlardan sadece birine başvurabilecek olup birden fazla pozisyona başvuru yapılamayacaktır. Adayların öğrenim durumları, Yükseköğretim Bilgi Sistemi web servisleri aracılığı ile alınacak olup tercih edilen pozisyonda yer alan öğrenim programları ile uygun olmaması durumunda başvuru işlemi gerçekleşmeyecektir. Sadece Röntgen Teknisyeni pozisyona başvuran adaylar mezuniyet belgesi veya diplomasını taratarak sisteme yükleyeceklerdir. Adayların KPSS puan türü, yılı ve puanı ÖSYM web servisleri aracılığı ile alınacak olup tercih edilen pozisyonda belirlenen KPSS puan türü ve yılı ile uygun olmaması durumunda başvuru işlemi gerçekleşmeyecektir Başvuru işlemleri 15 Haziran 2020 ile 29 Haziran 2020 arasında yapılacak.

DEĞERLENDİRMELER NE ZAMAN

Başvuru sonunda, sözleşme yapmaya hak kazanan adaylar, 2018 KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınarak belirlenecek olup herhangi bir yazılı ve/veya sözlü sınav uygulanmayacaktır. Adayların puanlarının eşit olması halinde mezuniyet tarihi önce olan, bunun da eşit olması halinde doğum tarihi büyük olan adaya öncelik tanınır.
Adaylardan sözleşme yapmaya hak kazananların isim listesi, işe başlamaları için gerekli belgeler ile bu belgelerin teslim edileceği yer ve zaman, başvuru bitim tarihi itibariyle en geç 7 iş günü içerisinde Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığının resmi web sayfasında ilan edilecektir. Açık iş sayısı 5 ve altında olan pozisyonlar için, açık iş sayısının 5 katı diğer pozisyonlar için ise 2 katı kadar yedek belirlenecektir. İşe başlamak için gerekli evrakları zamanında teslim etmeyen veya aranan şartları taşımadığı tespit edilen asıl kazananların yerine ilan edilen yedek kazananlar sırası ile çağırılacak.

Ayrıca adayların başvuru işlemi tamamlandıktan sonra başvuru evrakları Personel Daire Başkanlığı personelleri tarafından online olarak kontrol edilecek ve ilanda yer alan şartları taşımaması halinde başvurusu reddedilecektir. Bu sebeple adayların başvurularım ekranından başvurularının onaylanıp onaylanmadığını takip etmeleri gerekmektedir. Başvurularım ekrandan "başvuru kabul edildi" ibaresi görülmeyen hiçbir başvuru değerlendirilmeye alınmayacak. Reddedilen başvuru sahipleri eksik evrakları ilan süresi içinde tamamlamaları halinde tekrar başvuru yapabilecek. İlana ilişkin duyurular www.gazi.edu.tr adresinden yapılacak olup ilgililere başka bir şekilde tebliğ yapılmayacaktır. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından, ilgililere ayrıca tebligat yapılmayacaktır. Başvruru bilgi edinme: neslihan.yondem@gazi.edu.tr. Başvuru sistemi ile ilgili teknik destek almak için: ozgur.inan@gazi.edu.tr adresinden.

KamuPersoneliAlimi. Net  Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

KamuPersoneliAlimi.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

 Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)